Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a teendő, ha egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha egy lánynak se kellek és vagy 100 visszautasítást kaptam? 25F

Figyelt kérdés

Sok lánynál próbálkoztam, de mind elutasított, pedig normális , tisztelettudó, segítőkész vagyok. Még nem csókolóztam és pár hónap és 25 leszek.


Pedig, el tudok beszélgetni a lányokkal akár órákig, sok különféle dologról ez nem gond. Utána elhívom őket valahová akkor mindig bukfenc van.


Mi a teendő ilyen esetben, én már arra gondolok jófiú vagyok, és azért nem kellek senkinek.



2022. ápr. 19. 15:04
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
15%
Fogadd el az örök magányt! Vagy ha van még hozzá életerőd, akkor szenvedj tovább.
2022. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
91%

#szex #szűz #első #párkapcsolat #egzisztencia #COVID Ilyen tag-et ne tegyél ki!

Kiknél próbálkozol, milyen felületeken?

2022. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
94%
A kérdésből szinte semmit sem tudunk meg rólad, így nehéz tartalmas választ adni.
2022. ápr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
99%

"normális , tisztelettudó, segítőkész vagyok"

Ismerkedésnél ezek alap dolgok, hiszen te sem akarnál számodra nem normális, bunkó nővel ismerkedni.


Kiknél kezdeményezel? Kapsz előtte pozitív visszajelzést, avagy mindenkihez csak úgy odamész és próbálsz beszélgetni? Hol próbálkozol?


Hashteg-ek alapján fura vagy, valószínűleg mások is ezt gondolják rólad, ezért (is) nem akarnak folytatást.

2022. ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
18%
Vegyél kecskét
2022. ápr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
84%

Ugyanez, csak férfiként:


[link]

2022. ápr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
98%

Az első válaszoló által linkelt videó elgondolkodtató.

"Mi a teendő ilyen esetben, én már arra gondolok jófiú vagyok, és azért nem kellek senkinek." - Ez ilyen tipikus mondat ilyenkor...

2022. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
98%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Ezek szerint az elmúlt 4 évben nem is próbálkoztál senkinél, mert már akkor is 100 fölött jártál :D


Amúgy meg most erre mit mondjunk? Odamész a 101.-hez is, hátha az sikerül...

2022. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
86%

Ez mind olyan lény, akivel járni akartál, mert szeretted őket?

Szerintem ezzel lehet valami probléma, nem normális 8-9 év alatt 100 lányt szeretni. Mindenképp terapeutát ajánlok.

2022. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!