Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Randivonalon mást is ugyanezze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randivonalon mást is ugyanezzel a szöveggel utasítottak vissza?

Figyelt kérdés

Érdekes, hogy ugyan csak cirka 2 hete vagyok fenn, de nem is az a baj, hogy mégcsak beszélgetni se sikerült senkivel, hanem, hogy a két elutasításban, a nevet leszámítva szóról szóra ugyanaz a visszautasító szöveg, még a formátum is. Gondolom mindkettő kamuprofil lehet. Más is megkapta ezt a szöveget? Vagy ez valami automata szöveg ha elutasítják az embert?


"Kedves ....!

Köszönöm leveled, de sajnos nem téged kereslek.

További sok sikert a társkereséshez!

XY"



2022. ápr. 20. 11:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Én is mindig ezt írtam:)
2022. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
28%
Ilyenkor kell valami szívtipró kamuprofilról ráírni és 1 hét múlva ugyan ezzel a szöveggel lerázni!
2022. ápr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy nagyon korrekt és érthető megfogalmazás.

Én is ezt írom mindig.


Nem kell részletezni,miért nem jön be az illető.Ennyiből aki értelmes , megérti, hogy "nem".

2022. ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Biztonságos szöveg. Nincs baj veled, de valahogy nem érzi, hogy akarja ezt. Sacc ugyanaz, mintha nem válaszol. De igazából ha nem akar semmit mit lehetne írni.
2022. ápr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Randivonal. Van még, aki használja azt? Én néhány évvel ezelőtt voltam fent, de már akkor sem nagyon láttam, hogy túl sok nő aktív lett volna ott. Töröltem is magam onnan.
2022. ápr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

# 2


Mi a tökömért kellene valakit egy visszautasítás miatt büntetni?

2022. ápr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
20%

6.

2.vagyok

Azért mert esélyt se adtak neki!

Az is előítélet!

2022. ápr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
29%

A kamuprofil pozitív előítélete után jöhet a pofáraesés!

Így fair!

2022. ápr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Valószínűleg automata szöveg lehet amúgy. Azért kíváncsi lennék hányan lehetnek aktívak olyan oldalakon. Nem hiszem, hogy túl sokan.
2022. ápr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Minek kellene olyannak esélyt adni, aki semennyire sem tetszik?
2022. ápr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!