Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elliot Rodger most lenne 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elliot Rodger most lenne 30 éves, szerintetek lett volna csaja ha életben marad a mai napig?

Figyelt kérdés
Szóval ha nem csinálta volna meg a bûncselekményt. Maradt volna szûz mint itt az a 37F incel, esetleg mára lett volna valakije? Mit gondoltok?

2022. ápr. 21. 18:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
na innen is látszik, hogy elmebetegek az ilyenek. A srác alapvetően kifejezetten jóképű, csak nagy baj az agybaj.
2022. ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

Valszeg nem lett volna.

Okkal nem volt a halála előtt se!

2022. ápr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%

Sokkal érdekesebb lenne a családi hátteret és az őt körülvevő "idiótákat" vizsgálni.

Avagy, hogyan jutottunk el A-ból B-be.

A gonosz nem születik, hanem azzá lesz.

2022. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Valszeg nem lett volna.


Okkal nem volt a halála előtt se!


Szerintem se. 37F incel sorsára jutott volna, csak 30F incelként.

2022. ápr. 21. 19:06
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Ezzel a sráccal már azelőtt is bajok voltak hogy szexuálisan aktív korba lépett volna. Nyolcéves korától kezdve terapeuták kezelték. Szóval lehet itt incelezni meg mit tudom én, de szerintem itt más bajok is voltak, nem csak a szexuális frusztráltság. Az csak rátett egy lapáttal. Ha élne, szerintem nem lenne kapcsolata most sem, és nem azért mert külsőleg ilyen vagy olyan, láttam képet róla, egyáltalán nem nézett ki vállalhatatlanul rosszul. Viszont már a képek is sugározzák azt a mentális bibit, ami volt neki szóval nyilván képtelen volt kapcsolatok kialakítására,. és ez a mai napig így lenne, ilyen fokú mentális sérülés miatt. Igen tudom hogy sosem diagnosztizáltak nála semmi mentális betegséget, csak pervazív fejlődési rendellenességet. De ez pont elég ok arra hogy szociálisan inkompetens legyen.
2022. ápr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
29%

Eliot Rodger egy Chadlite locationcel. Magyarra fordítva: Viszonylag jól néz ki, viszont egy olyan piacon próbálkozott, ami


1. A világ legelinflálódottabb piaca volt már akkor is.

2. Az egyik leginkább kinézetcentrikus piac a világon.


Ha átjött volna például Magyarországra, becsajozott volna.

2022. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
elliot rodger diagnosztizálva volt autizmussal
2022. ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem pasija lett volna.
2022. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Eliot Rodger egy Chadlite locationcel. Magyarra fordítva: Viszonylag jól néz ki, viszont egy olyan piacon próbálkozott, ami



1. A világ legelinflálódottabb piaca volt már akkor is.


2. Az egyik leginkább kinézetcentrikus piac a világon.



Ha átjött volna például Magyarországra, becsajozott volna.


Mibôl gondolod, a magyar szép lánynak se kellett volna.

2022. ápr. 21. 19:39
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem Elliot Rodger arca egyszer közel került volna egy igazi Chad ágyékához (talán épp ahogy egy ebédlőben lehajol egy leejtett szalvétáért, miközben a pincér épp mellette megy el) és az igazi alfahim feromonok rabul ejtették volna. Onnantól az egyetlen életcélja az lett volna hogy minél több spermát csapoljon le ezektől az alfáktól, és jó is lett volna benne. Az összes magas, izmos, nagy farkú Chadnak kellett volna a sovány, aszott kis feminin teste, és viszonylag aranyos pofija.

Egy évnyi kemény, minden napos anál dugás után teljesen elfelejtette volna hogy létezik egyáltalán a női nem. Mára lenne egy onlyfans profilja ahol dildózós videókat ad el a népes, Chad rajongótáborának.

Ez történt volna.

2022. ápr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!