Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 évesen várjak még, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen várjak még, vagy szexeljek olyannal, aki nem tipikusan az esetem, de kedves velem?

Figyelt kérdés
Mit tennétek a helyemben? Én vagyok a nő.

2022. ápr. 23. 13:24
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés igazából az: akarsz-e vele szexelni vagy sem?

Ha akarsz, akkor hajrá, érezzétek jól magatokat.

Ha nem akarsz, akkor nincs kérdés.


Akár első, akár huszonmilliomodik alkalomról van szó, igazából ennyi a lényeg.

2022. ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha szexre vágysz és másképp nem megy akkor mindenképpen.

Ha párkapcsolatra vágysz inkább akkor viszont nem ajánlatos

2022. ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Akarok, eszméletlenül akarok már, de félek, hogy később megbánnám, hogy egy olyan pasival voltam először, aki nem kifejezetten a zsánerem.
2022. ápr. 23. 13:28
 4/41 anonim ***** válasza:
26%
Kettes, de hlye vagy. Arra nem gondolsz, hogy esetleg mindkettőre vágyna? Na erre felelj jó válasszal...
2022. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
31%

Meg fogod, de biológiailag megkönnyebbülsz.

Enyhítsd az állatis ösztöneidet, majd utána ráersz enyhíteni a lelki megbánást.

2022. ápr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
87%
Ezt neked kell eldönteni, hogy mennyire zavar. Pár évvel idősebb férfiként nekem is lett volna már jó pár lehetőségem összejönni olyannal, aki nem igazán a zsánerem, de inkább hagytam, pedig még sosem volt senkim se.
2022. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
82%

4#

Az a kérdés: melyik a fontosabb?

Arra kell törekedni ami számára fontosabb

2022. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy férfiként én is vágynék mindkettőre, szexre és kapcsolatra is, nyilván kapcsolatban szexelni a jobb. Na de ha párkapcsolatra pályázok, akkor a szex kerül háttérbe, míg ha szexre pályázok akkor a párkapcsolat kialakítására nem törekszem.

És nyilván arra van több esélyem amire éppen törekszem.

Namost ha a kérdező nem vonzódik az illetőhöz eléggé, csak szexre vágyik, akkor a párkapcsolatot nem érdemes erőltetnie, csupán felajánlkoznia a másiknak.

Ha viszont úgy érzi képes vonzódni az illetőhöz, akkor pedig párkapcsolatra is törekedhet.

Hozzáteszem hogy a puszta szex szűz nőként nem hangzik túl jól.

Úgy tudom a csajoknál ez sokkal érzékenyebb dolog, így ha nem vonzó a partner akkor garantáltan csalódás lesz az egész, szóval nem túl szerencsés a kérdező elképzelése

2022. ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha mégsem vagy szűz kérdező akkor bocsi!
2022. ápr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok. A pasival jóban vagyunk, sokat szoktunk beszélgetni, kérdezgetett a szerelmi életemről, őszintén elmondtam neki, hogy mi a helyzet. Erre mondta azt, hogy szívesen segít nekem ilyen téren, hogy megszabaduljak a gátlásaimtól.
2022. ápr. 23. 13:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!