Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudják a férfiak lejjebb adni az igényeket a vonzalom tudatosság kérdése lenne?

Figyelt kérdés
Oké teljesen megértem hogy keressen mindenki a saját kategóriájában, teljesen értem ezeket az érveket, viszont szerintem a vonzalmat nem lehet tudatosan befolyásolni, hogy akkor vonzódok egy csinos nőhöz és lejjebb adom az igényeket és össze jövök egy olyannal akihez nem vonzódok, valahogy ez nekem nem megy, nem jobb inkább egyedül mint lejjebb adni az igényeket?
2022. ápr. 26. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jobb egyedül, mint olyan külsejű nővel, akinél lenne esélyed, akkor maradj egyedül, de ne legyen sértődés, ha nem találsz senkit.
2022. ápr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nemaRendőrség ***** válasza:

Nem azt dönti el az ember, hogy akkor mostantól a csúnya nőkhöz vonzódik, hanem tágítja, eltolja mi a szép számára.


Nekem volt olyan, hogy a pikaszárakhoz vonzódtam, és volt olyan is hogy a ducikhoz. Mert kíváncsi voltam milyen.


Legtöbb dolgot normálra "állítottam be" anno, de figyeltem az eugenetikára valamilyen szinten.


Magas nőt kerestem dús hajjal, erős csontokkal.


Én képes voltam/vagyok eldönteni hogy mihez vonzódom, de olyat hogy csúnyához vonzódjon valaki nem tudok elképzelni. Max a régen csúnyának vélt dolgot szépnek látni

2022. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt a vonzalom nem csak külső kérdése. Másrészt te is azt várod, hogy a nő szeressen és kívánjon, pedig te se vagy tökéletes.
2022. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell lejjebb adni. Csak akkor a nőktől se várja el senki.
2022. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen hogy lejjebb adni

Ilyen soha nem is volt, csak olyan hogy valaki eleve igénytelen, vagy eleve igényei vannak.

Ez a két opció van, az igénytelenség pedig igenis egy nagyszerű adottság egy férfi számára. De nem mindenkinek adatik meg ez az adottság, így nem is érdemes törekedni erre.

Ha nem tudsz vonzódni egy adott nőhöz, akkor soha a büdös életbe nem szabad nyitni felé, mert teljesen értelmetlen lépés.

Ez van, a magány egy sokkal vonzóbb alternatíva a céltalan megalkuvásnál

2022. ápr. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj azzal ha tudatosan egyedül maradsz. Csak mellette ne alakuljon ki a sértett utálat a nők irányába azért, mert a másik ligában játszó nőknek nem feleltél meg.
2022. ápr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

"Csak mellette ne alakuljon ki a sértett utálat a nők irányába azért, mert a másik ligában játszó nőknek nem feleltél meg"

Ezt az utálatot meg lehet figyelni nőknél és férfiaknál egyaránt, semmi probléma nincs ezzel, ez teljesen természetes dolog.

Miért is ne gyűlölnénk azokat akiknek nem tudva megfelelni tönkreteszik az ember életét?

Az ember nem szokta kedvelni azokat akik kizarólag fájdalmat okoznak nekik

Nem értem miért furcsa ez egyeseknek

2022. ápr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!