Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság az online társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság az online társkeresés ellenére miért körülményesebb, esetleg nehezebb férfiként párt találni?

Figyelt kérdés
Fiatal férfi lévén, jó megjelenésű és jó kommunikációs készséggel rendelkező személy lévén. Esetleg még komoly szándékkal, aki nem a tini bohóckodást preferálja. Miért van ez, valaki esetleg tudna valamiféle választ erre? Előre is kösz

2022. ápr. 26. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nem nehezebb, sőt sokkal könnyebb, de tény, hogy így sem leányálom, ha az embernek vannak elvárásai.


31 éves koromig nem használtam online appokat (igaz, 28-31 között tartós kapcsolatom volt). Az offline világban örültem, ha évi(!) 1-2 randit sikerült összehozni (főleg szabadidő hiánya miatt).

Később már azon p.csogtam, hogy havi 1-4 Tinderes randiból (és én tényleg válogatok, 20-ból egyet húzok jobbra) nem lett semmi (nem azért, mert mindig engem pattintottak le)... Aztán lett, de így is fél évig kellett keresgélni.


Ha nem lett volna online ismerkedés, akkor szerintem kb. 10. éve incel lennék. Divat szidni és hibáztatni a randi appokat. De ez olyan, mint amikor valaki ki van akadva, hogy milyen xar neki, mert kereket kell cserélni a kocsin és még tankolni is kell emiatt késni fog, de azt csak a mesékből ismeri, milyen az, akkor az utolsó éjjeli vonat 5 óra késéssel indul...


34F

2022. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*amikor
2022. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

"Manapság az online társkeresés ellenére miért körülményesebb, esetleg nehezebb férfiként párt találni?"


Rossz a kérdés. Nem "ellenére", hanem "miatt".

2022. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

"havi 1-4 Tinderes randi"


Egyértelműen a férfiak felső 20%-ába tartozol, szóval a véleményed irreleváns.

2022. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Az internet egy lehetoseg, egy csatorna. Aki eloben nem tud ismerkedni, annak tokmindegy hol probal ismerkedni, sehol nem leez sikere. Akinek eloben is van sikere, annak az internet hatvanyozza a lehetosegeit. A 0 akarmelyik hatvanyon 0 marad.
2022. ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Amilyen férfit leírtál (jó megjelenés és jó kommunikáció), annak mindig és mindenhol jók a lehetőségei.

A többi férfinak viszont pont az online társkeresés miatt nem. Az egy katalógus, ami szépen felvitte az igényeket irreális szintre sokaknál.

2022. ápr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 VincentLaw ***** válasza:

#1

"havi 1-4 Tinderes randiból"


Nekem szerintem már több éve egy sem jött össze, nem hogy havi több :D Meg elnézve a közvetlen környezetemet lévő srácokat, náluk is inkább a saját tapasztalataim érvényesek. Mind ahogy a #4 is mondta, kimondottan jó parti lehetsz a lányok szemében, ezért éled meg úgy, hogy a netes társkeresés könnyített számodra ezen a terepen. Viszont ha nem néznél ki jól, akkor azt tapasztalnád, hogy az online társkeresés nem hogy könnyítette volna a társtalálást, hanem pont hogy nehezítette.

2022. ápr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyre inkább azt feltételezem, hogy talán nem veszik komolyan a "jelzéseket", vagy igazán nem is akarnak párt találni. Vagy az online felületen még sem olyan egyszerű a potenciális partner megtalálása.
2022. ápr. 27. 12:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Vannak, akiknek konnyebb, masoknak nehezebb. Miert nem tudod elfogadni a szituaciot?
2022. ápr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mert szeretnék színt vinni a mindennapokba
2022. ápr. 27. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!