Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak többsége ilyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége ilyen, tehát magabiztos, sportos, határozott, 300 nettó felett keres, humoros vagy a nők bajban vannak mert kevés férfi ilyen, amit a nők 80 százaléka elvár?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 27. 07:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek kozul a humoros kivetelevel barmelyiken dolgozhatnal.
2022. ápr. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egyedül is jó, ha nincs ilyen, te vagy beszarva.
2022. ápr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Mathus ***** válasza:
100%
a kérdésre: tudtommal a nők nincsenek "bajban", én legalábbis nem láttam rajtuk. az hogy önmagadra igényes legyél, meg ne közmunkán élj, az nem a nők elvárása, hanem a saját minőségi életed miatt fontos.
2022. ápr. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
300 nettót azért nem olyan nehéz megkeresni
2022. ápr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
300 nettót már az aldiban is megkeresnek.
2022. ápr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
300 nettó ma már semmi. Pesten diákmunkásként 5x8 órás munkahetekkel megkeresed.
2022. ápr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Médián bér 240, 300 már nagyon jónak számít, én 240et keresek járványügyi szakemberként a tisztiorvosi szolgálatnál
2022. ápr. 27. 09:26
 8/17 anonim ***** válasza:
Figyelj...megtehetik, hogy válogassanak, és nem fogják beérni egy kevésbé jóval ha találhatnak simán jobbat.
2022. ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Sajnos az az ország szégyene, hogy az egészségügyi (vagy oktatási vagy bármi ilyen elképesztően fontos és elengedhetetlen) szektorban ennyi a bér. Ennek ellenére elég sokan vannak ilyen férfiak, én legalábbis versenyszférában dolgozom, az ismerőseim legtöbbje nem állami alkalmazott, mindezt Budapesten, ahol azért van bőven lehetőség, így az én környezetemben igenis többségében vannak azok a férfiak, akik megfelelnek ennek a leírásnak. Jó, a humor meg az önbizalom meg ezek az sokszor ugye helyzetfüggő, a sportosság meg egyéni, de azért alapvetően ezek megvannak a legtöbb férfi ismerősömben.
2022. ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22%

7#Na látod!Van egy evfolyamtarsam aki inkabb könytarban dolgozik szarert húgyert,mert neki a kétkezi munka olyan hogyismodjam nem meltó.

Hát ok,de akkor nem kell picsigni,hogy a másik egy szakmunkával,ahol meg kell fogni 1 töltőtollnál nehezebbet, 2 szer annyit keres!!

2022. ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!