Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak egyetemen idősebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak egyetemen idősebben is próbálnak ismerkedni?

Figyelt kérdés

Láttam hogy bár persze a nagy átlag az huszonéves egyetemeken de azért vannak 30-as, 40-es emberek is.


Nem szoktak kellemetlenségek lenni abból hogy az idősebb korosztály is "azthiszi" hogy "jár nekik" ugyanaz mint a huszonéves egyetemista férfiaknak, magyarul ismerkedni próbálnak a huszonéves nőkkel?


Ha más szempontból talán nem is annyira de így ismerkedés szempontból elkülönülnek az egyetemisták nem?



2022. ápr. 27. 23:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon irritáló vagy 😂 zavar téged, hogy esetleg egy 40 éves lenyúlja a kiszemelt nőidet és neked nem marad?
2022. ápr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%

Igen. Én igen.


De őszinte leszek, nem sok sikerrel. A felsőoktatásos lányok egy része a tanárral kefél a diplomáért. Egy részük prosti. Egy részük meg férjre vadászik, hogy mire végez már egyből babázhasson, mert akkor nem kell dolgoznia.

2022. ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

# 1


nem, dehogy.


Csak gondolkodtam hogy ha én mondjuk 40 évesen járnék egyetemre akkor ugyanolyannak számítanék mint így 21 évesen?


A mi csoportunkban csak huszon évesek vannak, ezért nem tudom az idősebbek hogyan vannak ilyen szempontból a csoportokban.

2022. ápr. 27. 23:42
 4/18 A kérdező kommentje:

# 2


hogy érted hogy nem sok sikerrel?


ki vagy nézve onnan?

2022. ápr. 27. 23:43
 5/18 anonim ***** válasza:
#2 Melyik orszagreszen levo egyetemre jellemzo ez leginkabb?Ezt meg nem igazan hallottam.
2022. ápr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egyetemista koromban volt egy 41 éves pasim és nagyon jó volt☺️ Igaz ő már nem volt egyetemista, de volt diplomája és szerettem benne, h nagyon okos volt és mindenhez hozzá tudott szólni.
2022. ápr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

# 6


Ez ritka vagy megszokott amúgy? Hogy egyetemista lányoknak van 40-es pasijuk.


Hogy hogy nem érezted azt hogy "fú de öreg pasi" ???

2022. ápr. 27. 23:57
 8/18 anonim ***** válasza:
66%

"#2 Melyik orszagreszen levo egyetemre jellemzo ez leginkabb?Ezt meg nem igazan hallottam."


Nem országrészen, hanem a beteg agyában.

2022. ápr. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#7: Te is tudod, hogy ritka.

Haverkodni lehet, de nem leszel 21 éves a szemükbe és nem úgy fognak kezelni ilyen téren.

2022. ápr. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45 éves vagyok, egyetemre járok, s nem csajoztam itt be.
2022. ápr. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!