Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők és férfiak saját korosztál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak saját korosztályukat nem mindig tartják vonzónak?

Figyelt kérdés

Legtöbbeknél ez úgy van hogy ahogy telnek az évek a velünk egy korúakat látjuk vonzónak, aki fiatalabb vagy idősebb azokat nem.


Mi van azokkal akik csúnyának, lelakottnak és szexre, párkapcsolatra alkalmatlannak látja saját korosztályát és inkább örökre egyedül marad?


Ez a kérdés nem foglalkozik az idősödő perverz pasikkal akik fiatal csajokra hajtanak.



2022. ápr. 29. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 vagyok, de pl nekem a 30as nők vonzóbbak. Valahogy nekem sokkal nőiesebbek mint a 20as lányok.
2022. ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig a harmincas férfiak tetszettek leginkább, tizen-és huszonévesen is, illetve most 30 évesen is. Azt nem tudom, hogy 50 éves koromban is ez a korosztály fog-e tetszeni :D
2022. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

# 2


érdekes. Te hogy hogy nem vén kappannak láttad őket? :D Mint általában.

2022. ápr. 29. 15:00
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
#2! Rossz hírem van. Én is ilyen vagyok. Most 40, de még mindig a 30körüliek tetszenek😂
2022. ápr. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
30 vagyok. A korosztályomban, ami a társadalmi elvárás szerint okés (kb. 26-30 körüli lányok), azt elég gyerekesnek érzem. A pár évvel idősebb nők érettebb gondolkodásúak és ezért vonzóbbnak találom őket.
2022. ápr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Most szerinted pl. egy 70 környéki papi-mama a többi hetvenest tartja vonzónak? Ugye, hogy nem? Egy csomó "Zseniális Teknős" paródia bácsi van közöttük aki a húszas csajokra nyomulna, szintén elterjedt az idős-gazdag öregasszony, aki gigolo-t tart.


Persze sokuk idomul az elvárásokhoz, hogy a saját korosztály legyen a cél. Amelyik nem felszínes, az még szerelmet is találhat ennyi idősen, a la dédmamám.

2022. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

"Legtöbbeknél ez úgy van hogy ahogy telnek az évek a velünk egy korúakat látjuk vonzónak, aki fiatalabb vagy idősebb azokat nem."

Bizonyos életkor felett ez már nem igazán van így.

2022. ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Mégpedig azért, mert akárki akármit mond, szépíti és szirupozza a dolgokat, az alaphelyzet nem változik: megöregedni szívás.
2022. ápr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

"Legtöbbeknél ez úgy van hogy ahogy telnek az évek a velünk egy korúakat látjuk vonzónak, aki fiatalabb vagy idősebb azokat nem."


Ezt egyre többen NEM így gondolják. Egyre több 60-as jól karbantartott pasi a 40-es nőket keresi, az 50-es pasik a 30-as csajokat, a 40-sek meg a huszonéves korosztályt. És ezek nem az "idősödő perverz pasik" (olyanok is vannak), hanem normális férfiak, egyik sem perverz. Egyszerűen ilyen irányba haladnak a dolgok. Mindenki a szebbet, fiatalabbat, üdébbet keresi. A social media hatása nagyban rátesz egy lapáttal, hogy ma már ez a jelenség mindennaposnak számít. Persze ez nem mindenkire igaz, vannak akik még mindig a saját korosztályukat keresik.

2022. ápr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindig 5-6-7 évvel fiatalabb barátnőim voltak, kivétel 19 éves koromban.


Attól függ, hogy a férfi és a nő, hogy tartja magát.


Régen 3 Osztálytársam tetszett nagyon is, most már egyáltalán nem

2022. ápr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!