Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen a "nem ciki" tinder...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a "nem ciki" tinder profil? 23/L

Figyelt kérdés
Csak interneten van lehetőségem párt keresni, mert egyébként nem nagyon találkozom emberekkel és nem járok ismerkedésre alkalmas közegbe. Erre pedig talán a tindert találom a legalkalmasabbnak. Többször próbáltam már, de sosem tudom milyen profilt készítsek (mit írjak, milyen képeket válasszak) és kellemetlennek érzem, hogy sok ismerősbe is sikerül belebotlani. Én nem tartom cikinek, ha valaki tinderezik. Viszont azt vettem észre, hogy sokak szemében gáz mikor valaki komolyan veszi és kapcsolatot remél tőle, inkább csak szexkapcsolatra vagy szórakozásból elfogadott használni. Nem akarom, hogy én is nevetség tárgya legyek.
2022. ápr. 30. 22:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem nevetséges, hogy társat keresel. Aki szintén azért van fent annak nem kínos a többivel meg nem kell foglalkozni. Kell pár normális kép egy korrekt bemutatkozás pár infó magadról hobbi stb az bőven elég, abban szerintem az ég világon semmi ciki nincs.

Igaz nem tinderen, de én is társkeresőn találtam meg a párom és 1,5 éves kapcsolat már, tehát nem csak "szórakozás" volt.

2022. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként veled egyidős vagyok én is 😁
2022. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
7%
Hétköznapi képeket tegyél fel, semmi extrát nem kell megmutatnod, de legalább 3-5 legyen. Leírás meg végképp nem kell, senkit se érdekel mit írsz magadról képek alapján döntenek nők és férfiak egyaránt.
2022. ápr. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
Azért ahhoz is kell egy igénytelenség, hogy valaki ilyen világban párt keressen. Élvezd inkább az életet, mert ha lepaktálsz valakivel, akkor brutál nehéz és keserű élet fog rád várni. Látom körülöttem, ahogy senki se látja a holnapot, és inkább mindenki a saját jövőjére koncentrál. Tehát hogyha holnap kitör az atomháború, vajon van-e bunkered? Stb.
2022. ápr. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
12%
Ha nem tudod mit írj egy bemutatkozásba, nem állsz készen egy kapcsolatra.
2022. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%

#5


Akkor a nők 90%-a nem áll készen kapcsolatra, mert Tinderen a kutya se ír semmit :D. Minek... Kinézet számít arra meg ott vannak a képek.

2022. ápr. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Szeretnék valami kis leírást, mert nekem is szimpatikusabb az aki legalább pár szót ír magáról. Így is abszurdnak tartom, hogy most pár kép és szó alapján döntsem el, hogy jobbra vagy balra húzzam a másikat, akkor legalább ennyi legyen. Eddig mindig azt írtam ki röviden pontokba szedve, hogy hol élek, mit csinálok, mi a hobbim és érdeklődési köröm. Csak nem tudom, ez olyan gáznak hat miközben csomóan valami vicces vagy frappáns szöveget írnak stb., olyan béna.

Képekkel pedig azért vagyok bajban, mert nem vagyok fotózkodós típus és természetes helyzetben csak úgy spontán nem igen készül rólam kép. Sosem szoktunk fotózkodni sem barátokkal, sem családdal stb., maximum selfiem van vagy nyaralós képek.

2022. ápr. 30. 22:19
 8/28 anonim ***** válasza:
9%

Ahogy èn észrevettem.

Te 23 eves vagy.

Az ilyen korú lány ismerőseim olyan képeket tesznek fel, hogy sportolnak, konditermes képeket meg kozmetikus műköröm képeket.

2022. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Hát olyat én nem fogok :D
2022. ápr. 30. 22:24
 10/28 anonim ***** válasza:
7%

Felesleges bármit is írnod, úgyis a képek döntenek.

Legyen legalább 3-4 képed és legyen benne egész alakos.

2022. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!