Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként ismertek férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként ismertek férfiakat akik sikeresnek hiszik magukat pedig csóró vesztesek?

Figyelt kérdés
Szóval így eldicsekszik hogy így meg úgy keres meg ez meg az van neki, te meg nem érted hogy ezt most viccből mondja e mert az összeg amit mond az átlag alatti.

2022. máj. 3. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy ismerek, sőt nem is kell messzire menni, az én családomban és a párom családjában is van egy-egy ilyen ember. Mindig megy a mese, hogy mekkora bizniszben van benne, óriási összegekről beszélnek, óriási tervekről, hogy majd ezt meg azt vesznek a megkeresett összegből, aztán mindig úgy alakul, hogy még a lakbért sem tudják kifizetni, csak handabandáznak folyamatosan.
2022. máj. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet! 400 ezer nettóra hiszi hogy ő átlag felett keres. Mikor a gyári melósok is 350 et kapnak Pesten.
2022. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Itt vagyok pölö én. Engem mindig kiröhögnek a haverjaim, hogy csak 50 milliót keresek évente.
2022. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gyakori...!

És forditva is! Mikor kozlom, hogy netto 500 körül keresek,(Nőként) azt mondják, hogy ez milyen jó fizetés és waaaa. Holott k*rvára nem! Ez az átlag jelenleg!


3

Pedig az már szép összeg! Ha nem.troll vagy... 😏

2022. máj. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valóban ennyit keresek egy jobb évben. De ezen nyilván senki nem röhög, pedig ismerek néhány embert többszázmilliós keresettel.
2022. máj. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es, szerintem a legtöbb ember csak álmodik ilyen összegről. Az egy dolog, hogy elhintik az embereknek, hogy mennyi az átlagkereset, de az én meglátásom szerint ez közel sem így van. Én pl. projektmenedzserként dolgoztam, jobb hónapokban hoztam haza 460 nettó körül.
2022. máj. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nettó 460 nem rossz kereset.
2022. máj. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, persze, örültem is neki, de csak azért, mert előtte rosszabbul kerestem. Aztán három kollégát elküldtek és négy ember munkáját végeztem, na ahhoz képest már nem volt olyan jó a 460 😀
2022. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én olyat ismerek,aki előadja, hogy ő mennyire menő network vállalkozó, közben sehol sincs. Mindig van egy nő(aki általában lelkileg sérült) az életében, akit addig szeretget, manipulál, amíg anyagilag nem támogatja, de vele nem akar kapcsolatot, mellette folyamatosan hajtja a nőket, akiknek előadja a meséjét😂
2022. máj. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!