Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi után életében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi után életében egy nő sem érdeklődött komolyabban, vagy nem emlitette neki, hogy akar tőle valamit az valószinüleg csúnya? Szép fiúk nap mint nap érdeklődnek irántatok a lányok, vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

2022. máj. 5. 18:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10


Szerintem a nők mindenhol tolják a kötelező hazudozást. Nem tudom miért. Senkit sem zavar 2022-ben, hogy ők is csak külső alapján válogatnak...

2022. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen, akkor az vagy. Nem feltétlen vagy úgy ronda, hogy tényleg abszolút elviselhetetle na látványod, de tudod az online társkersés korában, ahol csak alkalmi kapcsolatok vannak, és a külsőségek extrém mértékben felértékelődnek elég ha átlagos vagy.

Manapság a nők számára ő az átlagos, normál pasi:

[link]

2022. máj. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
7-es gratulálok a logikádhoz, egy igazi gagyi szar vagy....
2022. máj. 6. 14:29
 14/14 anonim ***** válasza:

2-est nem

Tudom miért pontoztak le,teljesen igaza van. Egy nő nem fog elhivni randira,maximum jeleket ad hogy tetszel neki. Ezeket kell felismerni majd kezdemenyezni.Persze kivételek mindig vannak, de nem ez az általános.

2022. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!