Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni férfiak miért mindig a külsővel és pénzzel jönnek?

Figyelt kérdés
Nem tudom de csomó nem helyes, nem sportos, pedagógus vagy eü dolgozó ismerősöm van aki 200 - 250 nettót vissz haza és ha nem is modell vagy instagram cica párja van de tök aranyos átlagos nem kövér nők vannak mellettük..
2022. máj. 6. 16:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekik ez maradt. Ahhoz hogy az általad leírt kombó összeàlljon, érteni kéne a nőkhöz, csak azt megint több év, ha nem évtized kitanulni, ők viszont szemmel láthatóan nem kerülnek nők közelébe hogy kiismerhessék őket.
2022. máj. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha rákeresel arra a mondatra, hogy 'csak a személyiség számít', sok száz kérdést találsz majd. Valószínűkleg több mint ezret. Én vagyok az összes válaszoló, aki ezt írja az efféle kérdések alá.
2022. máj. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Mert rondák és csórók. Erre könnyebb hárítani, mint tenni valamit.
2022. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha megnezem a korosztalyom (30 alattiak), akkor alig latok ilyet, amit itt hangoztattok. Atlagosan nezek ki, mindig volt baratnom, de mindenki elismerte, hogy azert, mert a szemelyisegem kitunik a tomegbol. Atlagos kinezettel 3 match jott ossze tinderen es badoon. Osszesen.

Na, ezek utan, mit mondjanak az emberek? Van egy reteg, ami mindenert rinyal az oldalon es ez valoban idegesito. De, a masik veglet is gaz, akik nem is akarnak latni bizonyos problemakat vagy nehezsegeket, mert ugysem illik bele a vilagkepukbe.

2022. máj. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
4-es, valamiben jónak kell lenni, ezt nem szokták vitatni... Az az életben sem úgy megy, hogy se okos, se iskolázott, se szorgalmas nem vagyok, a családom sem gazdag, szemfüles sem vagyok, de azért dőljön a della.
2022. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Talán azért mert így van?

Csak a pénz számit a nőknek!

2022. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
#5: Igen, valamiben jonak, de nem eleg a valami. Az elet kulonbozo teruletein mas prioritasok nyujtanak elonyt. Egy kvizversenyben nem szamit a jo kulso. A tarskeresesnel viszont az van altalaban legelol. Az a baj ezen az oldalon altalaban, hogy tulidealizalnak sokan dolgokat, mert ugy kenyelmes. Eloadjak, hogy legy normalis es hu, de jol es konnyen lesz a pasinak baratnoje atlagos kulsovel is. Nem, ez nem igaz. Mas ott a prioritas.
2022. máj. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Annyira megnéznék egy összecsapást, ahol "A nőknek csak a pénz számít" és "A nőknek csak a kinézet számít" iskola képviselői mérkőznek meg egymással. :D
2022. máj. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%

#8: Annyira megneznek egy olyan osszecsapast, ahol a hozzaszolok nem csak az egyik oldalt tamadnak minden kerdesnel! :D

Ja, nem, eleg uncsi lenne, mert alig lenne par resztvevo. :(

2022. máj. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
8. Nincs semmi ellentmondás, akinek van pénze az ki tudja fizetni a jó megjelenést.
2022. máj. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!