Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha egy magas sportos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy magas sportos jóképű vicces srác első randira a mekibe hívna titeket és csak a sajátját fizetné mit tennétek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 8. 06:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
78%
Jöhet egy sajtburesz menü uborka nélkül
2022. máj. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
9%
Mancik kamuzni jártok ide? :D
2022. máj. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

12

A kommentek fele arról szól, hogy nem gáz, a másik fele arról, hogy gáz. Legalább pontosíthatnád, hogy ki hazudik. :D

De oké, tudjuk, hogy csak egy troll vagy.

2022. máj. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

18 éves csóró egyetemistaként 0 tapasztalattal elhittem, hogy ez így normális és fair és egyenlő stb, úgyhogy annyira nem lepődtem volna meg.

Most már pár év után kicsit magasabban van a léc. Ennél több kell, hogy érezzem a komoly szándékot, a belefektetett energiát, ami nem csak a megfektetésre megy.

És a golddigger elmélettel ellentétben ez nem arról szól, hogy a pasi pénzét akarja, akinek ez nem tetszik. Pont ahogy az 5. válaszoló, kolis egyetemistaként 0 keresettel pont megértettem, ha másnak is csak ennyire futja. Még egy kávé meghívástól is kellemetlenül éreztem akkoriban magam. De most, hogy már dolgozom tanulás mellett és én is meg tudom hívni a másikat, a barátaimat stb, nem érzem magam kellemetlenül, ha meghívnak, mert tudom, hogy nem akkora költség. Mert ez nem az ingyenélősködésről szól, hanem a gesztusról. Akkor hívjon el olyanra, ami kijön kettőnknek az ő mekis kajája árából, ha csak annyit tud rászánni. Bár ez is inkább a 20 alatti korosztályra vonatkozik, mostani fejemmel így gondolkodnék annyi idősen is. Teljesen oké,ha az első randin csak egy séta és fagyi van. Vagy egy kávé, limonádé, vagy elmegyünk valami ingyenes szabadtéri programra... Nem ciki nem költeni a randin. De ciki meghívni úgy a másikat, hogy elvárod, hogy ő költsön. Tehát tervezz a saját pénztárcádhoz programot, aminek úgy számolsz a költségével, hogy kettőre, nem csak magadra.


Amúgy a mekit én se szeretem, ha hamburger, akkor legyen inkább Zing. És ne a kaja legyen a randi középpontjában, hanem inkább a séta vagy egyéb program. Egy zsúfolt térben amúgy sem lehet olyan jól egymásra hangolódni. De kajának megteszi séta közben egy kürtős kalács is.

2022. máj. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Amit a Mekibe otthagyok, azt inkább egy normális étterembe eszem meg.

N 30

2022. máj. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Mekibe nem megy randizni felnőtt ember.
2022. máj. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
28%
Kifizetném a sajátom…?🤷‍♀️
2022. máj. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kimondana, hogy Meki, nevetnek egy rovidet a poenon, es varnam, hova akar vinni. Nem, nem elokelo etterem, de vagy egy pub, seta, vagy csak kihasznalnam szexualisan.
2022. máj. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Meki tele van zsírszaggal meg üvöltő családokkal, miért pont oda?
2022. máj. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
79%
Nekem oké a Meki, kicsit furcsa választás, de felőlem... Nyilván fizetem a saját kajám, amúgy is szoktam.
2022. máj. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!