Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság már abszolút nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már abszolút nem válaszolnak a nők ha Facebookon vagy Instagramon próbálok velük ismerkedni?

Figyelt kérdés
Elmúlt 1 hónap 6 nőre írtam rá, 0 válasz. Régebben jobb volt az arány…
2022. máj. 11. 19:51
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket hetekkel később látom, mert nem csippan semmi, ha senkik nyáladzanak.
2022. máj. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
12%
Ha jól nézel ki, rengetegen válaszolnak. A női elvárások meg emelkedtek.
2022. máj. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem tudom nekem szoktak írogatni 10/10 es "chadek" ahogy ti mondjátok, de azoknak sem írok vissza 🤷🏻‍♀️ Irritáló mikor vadidegenek zargatnak és ezzel sok ember így van. Ha nagyon akarok ismerkedni akkor társkeresőre megyek, Face-en meg Instán hagyjanak békén. Arról nem beszélve hogy kitudja milyen kamuprofilok írkálnak, élőben jobb ismerkedni.
2022. máj. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
7%
Ma úgy harmadszorra kérdezem: Mégis mi a jó istenért pontoz le pár nő olyat, ami nem arról szól, hogy mennyire csodálatosak? :D A #22-es válaszomon mégis mit pontoztak le az érintettek? Ők talán a ronda férfiaknak írnak vissza vagy mi?
2022. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
88%
24 Én a szépeknek sem írok vissza. Amit leírtál inkább a tinédzser lányokra igazak. A messengeren való irogatás vadidegenekkel csak lefáraszt.
2022. máj. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
18%

#25: Itt mi az átlag korosztály? 40-50 évesek? Csak, mert pl. van pár munkatársam abból a kategóriából is és simán visszaírnak annak, aki normális üzenetet ír és jól néz ki. Sőt, lelkesebbek is sokszor, mint a tinik.

Kicsit olyan ez az oldal, mintha itt mindenki kivétel lenne. Az incel srácok rendes srácoknak tartják magukat, a lányok meg mindig pont azt nem csinálják, amit amúgy a többség csinál.

És, hogy ez egyáltalán miért ér mínuszt... Valahogy, bennem nincs olyan, hogy valaki leírja, hogy gyereket akar és lepontozzam, csak mert én épp nem akarok.


Az is elég sokat elmond mondjuk a lepontozók szintjéről, hogy 3 kérdésnél is rákérdeztem erre, itt is le lett pontozva már a kérdés is és te egyedül voltál képes választ írni. A többieknek ennyire nincs önálló véleményük sem? Tőled természetesen köszönöm a választ, ment rá a zöld!

2022. máj. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
93%

26

25 vagyok :D Egy párszor a nyakamba maradt egy-kettő akik rám írtak még tini koromban, ott megelégeltem az egészet és azóta nem írok vissza senkinek. Legyen az férfi vagy nő. Rohadt irritáló tud lenni mikor valaki folyamatosan irogat és sír ha nem írok neki vissza rövid időn belül. Hozzá tenném az is hogy azt sem tudom honnan találnak meg, Facebookon csak az ismerőseim látják az oldalam, az Instagramom sem magamat mutogatom mert alig van rólam kép kint.

2022. máj. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
10%

#27: Oké, de ha egyedülálló lennél és egy normális férfi, jó szöveggel és jó kinézettel írna, leráznád? Miben lenne más, mint máshol ismerkedni? És miért van az, hogy egy jól kinéző ismerősöm sem panaszkodik? Nagyjából 10-ből 7-9 lány válaszol nekik.

Értem én, hogy vannak kivételek, de elég fura, hogy ezen az oldalon tényleg mindenki és mindenben az.


Régen amúgy lelehetett tiltani, hogy ne írhasson, aki nem ismerős. Most azt hiszem olyan van, hogy csak az írhat, akivel legalább 1 közös ismerősöd van. De, hogy hol lehet beállítani, az passz. :/

2022. máj. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
98%

28

Simán lerázom :D Egy párszor már megtettem. Az elején tinédzser koromban még naivitásból és sajnálatból válaszoltam egy-kettőnek, de azokat is alig bírtam lerázni magamról, szóval azóta nem diszkriminálok, mindenki megy a levesbe. Társkeresőn azért más mert ott azért vagyok hogy ismerkedjek, olyanokkal akikkel én is akarok. Ha egy idegen Facebookom rám ír az már inkább kényszerből lenne. Legutóbb egy csajjal beszélgettem így, azt hittem munka miatt ír, nagy hiba volt, az is egy idő után már szenvedés volt, mikor állandóan mindennap rám írt.

2022. máj. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
8%

#29: Oké, de ezt miért nem látni? Mármint, van több lány ismerősöm, aki mondjuk társaságban szinte ugyanezt mondja, mint te. Aztán más helyzetekben meg kibukik, hogy rájuk írt egy hú, de jó pasi és találkoznak.

Hány éves vagy?

2022. máj. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!