Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megy át sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy át sok férfi mogorvába hirtelen miután nem jön össze neki a nő?

Figyelt kérdés
Hosszabb ismertség, barátkozás, jó viszony, aztán a férfi valahogy bepróbálkozik, nő nem mond igent, de kedves, ugyan olyan emberi szeretettel van a férfi felé, és elveszti őt, mint jó ismerőst. Ez nem az első, hogy átélem, és most pl. hiányzik a másik, úgy vágynék arra, hogy minden a régi legyen. Miért kell ilyenkor teljesen elveszítenem az egész embert, akivel olyan jól kijöttem?Utalom ezt. Miért csináljátok férfiak?

2022. máj. 12. 12:02
 181/224 anonim ***** válasza:
100%

179! Gondolom ismered is 😅 szánalmassak vagytok már komolyan.

Nyavalyogjatok tovább.

N 30

2022. máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/224 anonim ***** válasza:
100%

El kell engedni. 30as férfi vagyok, de én már eljutottam abba az állapotba hogy nem érdekel az egész párkapcsolat, szex és ami vele jár. Már vágyat sem érzek a nők iránt és nem akarok megfelelni senkinek. Teljesen hidegen hagy az egész téma.


A nekem tetsző nőknek én nem jövök be, csak azoknak akikről messziről látszik hogy valamilyen "érdekből" kezdenek ki velem. Pl tartsam el gyerekeivel, olyan ronda/kövér hogy senki nem áll vele le ezért én is jó leszek, nálam sokkal idősebb...


Az én korosztályom vagy nálam fiatalabb független, gyerektelen külsőre és belsőre is rendben lévő nők eddig mindig elutasítottak. És nem az egzisztencia vagy a gondolkodás volt az oka. Csakis a külső. Se online se a valós életben nem volt sikerem a nőknél soha. Pedig edzettem, tanultam, egzisztenciát építettem, de mind hiába. Megfogadtam női ismerősök tanácsait és változtattam magamon. Még itt is kértem véleményeket és legtöbben pozitívan jeleztek vissza, de hiába.

Rájöttem hogy kár ezen agyalni, ha kell leélem az egész életem egyedül, nem fogok teperni vagy megalkudni mert egyik helyzetben sem lennék boldog.


Mióta elengedtem a témát és a sorsra bízom az egészet sokkal nyugodtabb vagyok. Ajánlom ezt az elutasított férfiaknak is, ne kezdeményezzenek, ne kérdezzenek be, majd úgyis alakul. A nőknek pedig azt hogy ha nem gondolják komolyan egy férfival akkor ne engedjék magukhoz közel, legyenek távolságtartóak és felszínesek, vagy ha mégis megteszik ne csodálkozzanak ha semmibe veszik őket a barátzónázás után.

2022. máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/224 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, hogy viszonylag sok emberrel találkoztam már személyesen, ezáltal sokat is ismerek de ehhez az "egy pipás"-hoz hasonló szájhősökkel még nem sodort össze az élet, pedig nem a luxusnegyedben élek. Bár lehet, mert én férfi vagyok és ezek csak akkor mernek bekattani, amikor a kiszemelt nőjük védtelen. Lehet csak a nőkkel szemben mernek keménykedni az ilyenek, amikor az nincs védve...meg persze ilyen névtelen fórumokon, ahol senki nem ismeri és senki nem találhatja meg. A valóságban ezek behúzzák a fülüket és f@rkukat is, mert nem akarnak megkockáztatni egy verést.


28F

2022. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/224 anonim ***** válasza:
22%

"már eljutottam abba az állapotba hogy nem érdekel az egész párkapcsolat, szex és ami vele jár. Már vágyat sem érzek a nők iránt és nem akarok megfelelni senkinek. Teljesen hidegen hagy az egész téma"



Lenyegeben ide kene eljutni. De ekozben a feminizmust taposni, ahol erjuk, hogy az eljovendo generacioknak konnyebb legyen....



37F incel

2022. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/224 anonim ***** válasza:
100%
#179: Inkább te nem veszed észre magad! Férfiként és emberként is csődöt mondtál. Csak fröcsögni tudsz másokra.
2022. máj. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/224 anonim ***** válasza:
100%
#183: Az ilyenek mentális sérültek. Csak a neten fröcsögnek.
2022. máj. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/224 anonim ***** válasza:
100%

184

Nem mondod ezt ha egyedül kellesz eltartani egy családot.

Incel... Édes Istenek, tényleg szánalmasak vagytok 😏

N 30

2022. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/224 anonim ***** válasza:
100%

186


Ja, a szegedi kettős gyilkos is fegyverrel kezdte, nem is boxkesztyűvel hogy majd le boxolja a pasival meg minden...nem nem, gyáva módon lőfegyvert használt (majd meg is ölte magát). Pedig egy férfi inkább kiállt volna verekedni a kiszemelt nőért. (Ezt most az egypipás kedvéért hoztam fel, ha már itt dicsőítette meg minden).


28F

2022. máj. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/224 anonim ***** válasza:
17%

#187


Mi nem tetszik, Nyuszi-Busz? :)


Az, hogy a jogoknak egyenes aranyban kene lenni a felelossegvallalas mertekevel? Mondjuk teged azert becsullek, hogy nem az irodaban Netflixezgetsz, de ezzel nokent kb. egyedul vagy ezen a forumon. A tobbi csak a markat tartja.....



37F incel

2022. máj. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/224 anonim ***** válasza:
12%

Ez a feminista vagyok, de nincs bajom a férfiakkal körülbelül olyan, mintha azt mondanám, hogy kommunista vagyok, de nincs bajom a magántulajdonnal. Tök jó, csak akkor nincs értelme az évszázad leggyűlölködőbb ideológiájának a székébe ültetni.


"De igen, csak fizikai jellegűek."

Mindig több lesz a fizikai különbségeknél. A kommunizmusnak sem sikerült egyetlen névtelen, arctalan, személytelen szürke masszává gyúrni az emberiséget, a feminizmus sem fogja tudni. Most elbizakodottak, mert sok útban levő férfit tettek már tönkre, (pl. Johny Depp, hiába szólnak mellette a bizonyítékok) de ehhez kevés az erejük. Semmilyen ideológia nem erőszakolhatja meg az emberi természetet büntetlenül.


"Soha nem találkoztam ezzel a saját életemben"

Ami azt illeti, én nukleáris fegyverekkel sem találkoztam a saját életemben, de ettől még léteznek és hatással vannak a világra, sok más jelenséggel egyetemben, amiről nekem nincs tudomásom.


"Talán férfiak sose aláznak meg nőket? :D Vagy férfi a másik férfit? Vagy nő a másik nőt?"

Kitűnő ötlet erre válaszul intézményesíteni a férfiakkal szembeni kirekesztést.


"A páromnak én vagyok az első nő az életében, 9 éve vagyunk együtt. Inkább pozitív élmény, mint negatív."

Százból 2-3 nő gondolná így. Mennek a fanyalgások a barinőkkel.


"Szóval nem dönthet úgy egy csaj, hogy az fogdoshatja, aki tetszik neki, és akinek megengedi?"

Soha nem mondtam ilyet, ezt te találod ki. Arról beszélek, hogy amíg a random srác random seggrecsapása szexis, a másiknak meg a köszönése zaklatás, addig nem kéne csodálkozni, hogy egyes fiúk összezavarodnak.


"És de, akkor is kell változás."

Nem azt írtam, hogy ne legyen, hanem azt, hogy nem lesz. Amíg a feministák nem változtatnak a hozzáállásukon. Például egy minimális emberi tiszteletet megadva.


"Oké, azért olyan nőkre ugye nem terjeszted ki, akik soha az életben nem bújnak a menstruációjuk mögé?"

Nem.


"A legtöbb biztosan nem, max. egy részük."

A többségi részük.


"De akkor én azt mondom, hogy ők szívják meg a játszmáik miatt, szalasszák el ilyenkor a pasit nyugodtan. Majd megtanulják, hogy ha tetszik, akkor mondjanak igent."

Abból indulsz ki, hogy a férfiaknak is korlátlanok a lehetőségeik, de ez nem így van. A nők akármennyi pasit elhajthatnak, mindig lesz más a helyére. Ezért nincs jelentősége, hogy egy lelép. Nagyjából annyit számít egy férfi elvesztése, mint egy elgurult ötforintos.


"Bocs, de nálad mit jelent az, hogy emberszámba venni?"

Jó is, hogy kérded, mert ezt nem fejtettem ki. Úgy gondolom, emberszámba venni valakit döntés kérdése. A heréltek esetén nem beszélhetünk önálló akaratról, ezért saját döntésekről sem. Ők mindenben a nőknek bólogatnak. Csak a férfias férfiak dönthetnek úgy, hogy megadják a tiszteletet valakinek. Igaz, sokuk tud még a nőket is megszégyenítően goromba lenni, de aki saját akaratából nőként bánik a nővel, az sokkal inkább értékelhető, mint az impotens bólogató szójaJancsik robotikus helyeslése mindenre.


"Szóval az a férfiként viselkedés, ha valaki helyesel arra, hogy dehonesztáló megjegyzéseket tesz a nőkre?"

Ha arra van szükség, igen. Ahogy az előbb kifejtettem. Minden diktatúrára idővel visszaüt, hogy nem kap negatív visszacsatolást, csak pozitívat. Most ez megy. Aki kritizál egy nőt, annak cancel van. Ez nem jelenti a túlsó végletet sem, de az innensőt sem. Abban nincs érték, amikor a szójadroidok kritikátlanul igenelnek mindenre.


"Olyan meg nincs, hogy "egészséges dinamika a két nem között". Mivel különböző személyiségű emberekről van szó, mindenkinek más az ízlése, másképp viselkedik ilyen-olyan társas viszonyokban."

De van. Az, hogy az emberek különbözőek, nem jelenti, hogy a tulajdonságaik és hajlamaik egyenletesen oszlanának el a lehetséges kombinációk skáláján. Mintázatok vannak, amiket semmilyen ideológia nem írhat át a saját hasznára, maximum hazudhat róla.


A többiről annyit, hogy ez olyan a nőknél, mint a kapcsolati státusz: Attól függ, ki kérdezi. Nyilván rájöttél, hogy én nem tartozom a szexuálisan vonzó férfiak közé, (volt olyan időm is fiatalabb koromban, bár ezt úgyse hinnéd el) ezért nekem ez a válasz jár. A megfelelő pasinak pedig egész másmilyen.


Bölcsen kihagytad azt a felvetésemet, hogy aki eredetileg támogatta a feminizmust, azt is ugyanúgy a hímsoviniszták közé sorolják, mint a vaskalapos asszonyverőket, ha felszólal a mostani túlkapások ellen. Aki nincs velük, az ellenük van.


A szerelmi életem egyik legfontosabb tanulsága, hogy a nőt, akiért nem tettem, hogy megtartsam, akkor veszítettem el, amikor megváltoztam érte. Olyanná, amilyet állítása szerint szeretett volna. Abban az időben hittem a társiasságban és a valódi egyenlőségben. Akkor úgy gondoltam, hogy helyesen akarok cselekedni, küzdeni érte, de most már látom, hogy nem szabad hallgatni a nőkre, mert maguk sem tudják, mit akarnak. A férfi a cselekvő, neki kell döntenie. Ki lehet találni magyarázatokat, hogy ez nincs így és az, hogy az alkalmazkodó férfiak a kukában végzik, csak véletlen, de egy idő után nem hazudhat magának többet az ember.

2022. máj. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!