Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megy át sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy át sok férfi mogorvába hirtelen miután nem jön össze neki a nő?

Figyelt kérdés
Hosszabb ismertség, barátkozás, jó viszony, aztán a férfi valahogy bepróbálkozik, nő nem mond igent, de kedves, ugyan olyan emberi szeretettel van a férfi felé, és elveszti őt, mint jó ismerőst. Ez nem az első, hogy átélem, és most pl. hiányzik a másik, úgy vágynék arra, hogy minden a régi legyen. Miért kell ilyenkor teljesen elveszítenem az egész embert, akivel olyan jól kijöttem?Utalom ezt. Miért csináljátok férfiak?

2022. máj. 12. 12:02
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/224 anonim ***** válasza:
0%
49-es. Ne a csalódott, hányattatott sorsú gyakoris nők alapján ítéltd meg az összes nő empatikusságát. Az nagyon szomorú lenne. Viszont itt is vannak néhányan, akik kifejezetten azért vannak itt, mert érdekli őket a többi ember és segíteni szeretnének.
2022. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/224 anonim ***** válasza:
16%
Neked könnyű érzelmek nélkül. Aki szeret, de nem kell a szeretete, annak ezt rohadt nehéz feldolgozni. Vezethet kilengésekhez. Küzdelem, fájdalom. Te ezeket a szavakat nem ismered, de a férfiaknak ilyesmivel is szembe kell nézni.
2022. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/224 anonim ***** válasza:
17%

"Hisz a lúzerebb faszikat épp úgy felhasználják a céljaik eléréséhez, csak nem kefélnek velük.

Egy csábos mosoly, egy dekoltált felső, és az utcán az ismeretlen lúzer máris ugrik, hogy átadja a helyét, segítsen a bőröndöt felcipelni a villamosra, állásinterjún is jobb az esély, munkahelyeken is kihasználják a férfikollégák előzékenységét, ha maguktól nem tudnának megoldani dolgokat, stbstb.

Látjuk ezt minden nap.

És az ismeretségi körben lévő lúzereket is ugyanúgy felhasználják a szingli nők; barátzónázzák őket, mert kefélni ugyan eszükben sincs, de ezt soha nem mondják ki kategorikusan, a reményt éltetik ezekben a b-lfaszokban, és milyen jól is jön az ilyen "barát", ha elromlott a számítókép, ha fel kéne fúrni egy függönykarnist, ha új tévét vett és fel kéne cipelni a negyedikre, ha kocsi kéne az IKEA-ból hazahozni az új Vejnemöjnen dohányzóasztalt.


Sőt, C tervként még akár hajlandóak dugni is velük, amikor egyedül maradnak 45+ évesen, leharcolva, 2-3 gyerekkel, amikor már esélyük sincs egy alfahímet kifogni. De egyedül nem tudják biztosítani a külyköknek az anyagi hátteret, úgyhogy jöhet az a lúzer pasi, aki majd ebben segít"



37F incel

2022. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/224 VincentLaw ***** válasza:
73%

Középsuliban volt egy lány, aki a plátóim volt, elég sokat szoktunk együtt lógni, mivel osztálytárs is volt, és szinte egy helyen laktunk, miután hétvégenként közösen szoktunk hazautazni a koliból.

Folyamatosan azt éreztem, hogy kapom tőle a jeleket, és nem is egyszer próbálkoztam be nála, persze mindig elutasított. Viszont ilyen beszélgetős emberkének mindig jó voltam, lelki szemetesládának. Jó nagy naív voltam akkoriban. Amikor mondjuk nekem lett volna szükségem ilyen kibeszélős napokra, akkor valahogy szinte sose ért rá. Egy ponton eljutottam oda, hogy belássam, ennek így semmi értelme, és leépítettem a kapcsolatot. Kicsit eszembe jutott a kérdezőnek a sztorijáról az én esetem.


Egy másik kommentelőtől/kommentelőktől kérdezném, akik azt állítják, hogy akik nem tudják a visszautasítást kezelni, az ne csajozzon. Kérdésem, hogy aki szinte csak visszautasítást kap életében, annak mégis hogy legyen határozott kiállása, amit erről az oldalról tudunk, hogy az férfias, és az a vonzó a nők szemében? Számomra ez paradoxon.

2022. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/224 anonim ***** válasza:
67%

#45

Megerositetted, amit korabban irtam. Sokan nem hisznek a ferfi no baratsagban es azzal, hogy tobbszor is segitettel neki azt ugy ertelmezte, hogy tobbet is akarsz tole. Felreertett, o pedig arnyekra vetodott. A reakcioja olyan amilyen, az egyenfuggo, de ez van a hattereben.

2022. máj. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/224 anonim ***** válasza:
80%

54

Nem a határozott, férfias fellépést kérjük számon rajtuk, hanem a visszautasítás utáni hisztit.

2022. máj. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/224 anonim ***** válasza:
13%
Az csak attól függ, hogy hogy néz ki. Ha jóképű és játszmázásból utasítottad vissza, akkor szexi, férfias, ha nyomul. Ha nem jóképű és az elutasítás nem esett le neki annyiból, hogy még visszaköszönni sem bírsz, akkor zaklató.
2022. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/224 anonim ***** válasza:
70%

Repkednek a minuszok.


Azok pártját fogom, hogy a férfi aki párt keres , és nem jön neki össze ne vesztegesse az idejèt női barátságokra, de szépen kulturáltan kell megszakítani a kapcsolatot, akármennyire szarul is esik a visszautasítàs


Ha majd lesz nő akkor - de akkor meg már minek , az aktuális baràtnő meg nem biztos hogy jól fogja kezelni a "konkurenciát"

2022. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/224 anonim ***** válasza:
88%
57-es Ahogy az sem mindegy, hogy egy szőke bombázó dörgölőzik hozzád egy buliban, vagy a fogatlan Tank Aranka. Nemdebár...
2022. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/224 anonim ***** válasza:
85%

#54

Ugy kell kezelni, hogy nem az eleted mulik rajta. Neked van egy eleted, azt eled, mesz azon az uton. Ha talalsz valakit, aki csatlakozik hozzad, akkor egyutt mentek tovabb. Ha nem, akkor nem. Visszautasitast akkor kapsz, ha beprobalkozol. Miert probalkozol be annal, aki erre semmi okot ne adott? Proba szerencse alapon? Ez nem igy mukodik. Annal probalkozz, aki erre nyitott feled es jelet adta annak, hogy ismerkedne veled. Attol nem fogsz visszautasitast kapni.

2022. máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!