Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megy át sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy át sok férfi mogorvába hirtelen miután nem jön össze neki a nő?

Figyelt kérdés
Hosszabb ismertség, barátkozás, jó viszony, aztán a férfi valahogy bepróbálkozik, nő nem mond igent, de kedves, ugyan olyan emberi szeretettel van a férfi felé, és elveszti őt, mint jó ismerőst. Ez nem az első, hogy átélem, és most pl. hiányzik a másik, úgy vágynék arra, hogy minden a régi legyen. Miért kell ilyenkor teljesen elveszítenem az egész embert, akivel olyan jól kijöttem?Utalom ezt. Miért csináljátok férfiak?

2022. máj. 12. 12:02
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/224 anonim ***** válasza:
81%

Én nem mentem át mogorvába csak szimplán nem érdekelt a nő a továbbiakban.

Story: Kollégák voltunk. Ő eljegyezve én szólóban. Felbontotta a jegyességet, szétköltöztek. Rengeteget beszéltünk, olykor egész napokat, párszor közös program. Egyik pillanatról a másikra megszűnt a kommunikáció. Ő majd 30 évesen így kezelte azt, hogy úgy érezte, hogy többet akarok. Okés semmi gond értek a szóból, lekoptam. Pár hónap szünet zéro kommunikáció a melón kívül. Közben visszament a vőlegényéhez. Majd csapatépítő, újra beszélgetés miközben kiderült, hogy a kapcsolata egy rakás szar. Elég egyértelműen megmondtam, hogy barátokkal tele a padlás és csak úgy maradok az életében ha kikerülök a friendzoneból. Kapott időt, hogy döntsön merre megy tovább. Nem döntött hanem sumákolt és tudatosan barátzónában tartott volna csak, hogy megkapja tőlem azokat a dolgokat amiket otthon nem. Én pedig szembesítettem ezzel és ismét megszűnt a kommunikáció köztünk. Na most ebben az esetben azért ugye senki nem gondolja komolyan, hogy jópofiznom kéne és hallgatni, hogy a csávója mekkora gyökér?

2022. máj. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/224 anonim ***** válasza:
14%
Na, ebben kiegyezhetünk. A szexuális vonzerő dönti el, hogy kit tart az ember nőnek, vagy férfinak. Nem kell a rizsa az elutasításról: azt utasítjuk el, aki nem vonzó. Női szemmel azt, aki nem férfi. Rendben, de akkor akkor se legyen férfi, amikor valami melót el kéne végeztetni vele, vagy kifizettetni a költségeiteket. És főleg ne csúfoljuk ezt barátságnak! A barátságban tisztelet is van. Egy nő soha nem tisztel olyan férfit, akihez nem vonzódik szexuálisan. Még visszaköszönni is fáj nekik, annyira alantasnak tartják őket.
2022. máj. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/224 anonim ***** válasza:
90%

"Egy nő soha nem tisztel olyan férfit, akihez nem vonzódik szexuálisan."


Vagy nagyon buta vagy nagyon frusztrált vagy.

Esetleg fingod sincs arról, hogy mit jelent a tisztelet.

2022. máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/224 anonim ***** válasza:
88%

"Egy nő soha nem tisztel olyan férfit, akihez nem vonzódik szexuálisan."

Szegény apám...

2022. máj. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/224 anonim ***** válasza:
5%
Akkor miért gorombák a csúnya férfiakkal akkor is, ha be sem próbálkoznak náluk? Szerintük már létezni se lenne szabad a nem tökéletes férfiaknak.
2022. máj. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/224 anonim ***** válasza:
84%
62. A tiszteletet nem a kinézet váltja ki egyik esetben sem, se férfiaknál, se nőknél. Attól, hogy én megdugnék egy jó nőt, nem fogom tisztelni. Annyiban van igazad, hogy a tiszteletet lehet valamiféle vonzalomnak tekinteni, de nem csak szexuális értelemben. Az viszont, hogy elfogadod, hogy a másik van és kedves vagy vele, az nem tisztelet, az egyszerű alapvető emberi viszonyulás. Tiszteletet ki kell érdemelni valamivel.
2022. máj. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/224 anonim ***** válasza:
21%

A visszautasítást pedig úgy lehet kezelni, hogy van önbecsülésed.


A nők többségétől meg hiába várod, hogy megértsék, milyen a visszautasítás, hisz javarészt nem ők kezdeményeznek.

2022. máj. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/224 anonim ***** válasza:
94%

65

Nem minden nő goromba a csúnya férfiakkal, ahogy nem minden férfi kedves a csúnya nőkkel.

2022. máj. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/224 anonim ***** válasza:
24%
66-os, ez igaz. Viszont általános tapasztalatom, hogy a nagyon jól kinéző nők, vagy magukat annak gondoló nők, sokkal fentebb hordják az orrukat, büszkébbek, mint a hasonló státuszú férfiak. Ez miért lehet?
2022. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/224 anonim ***** válasza:
92%
#69: És az miért lehet, kövér, vén pasik is magabiztosan nyomulnak a fiatal, csinos nőkre? Aztán utána tőlük is jön a földbe döngölés, ha elutasítod őket? Mire van ekkora arcuk?
2022. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!