Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megy át sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy át sok férfi mogorvába hirtelen miután nem jön össze neki a nő?

Figyelt kérdés
Hosszabb ismertség, barátkozás, jó viszony, aztán a férfi valahogy bepróbálkozik, nő nem mond igent, de kedves, ugyan olyan emberi szeretettel van a férfi felé, és elveszti őt, mint jó ismerőst. Ez nem az első, hogy átélem, és most pl. hiányzik a másik, úgy vágynék arra, hogy minden a régi legyen. Miért kell ilyenkor teljesen elveszítenem az egész embert, akivel olyan jól kijöttem?Utalom ezt. Miért csináljátok férfiak?

2022. máj. 12. 12:02
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/224 anonim ***** válasza:
13%

Ilyen nincs. Maximum egy nagyon felületes beszélői viszonyban, nem barátságban.

Olyan sincs, hogy jóképű, de nem vonzódsz. Attól lenne jóképű, hogy vonzódsz.

2022. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/224 anonim ***** válasza:
81%

Én nő vagyok, de már régóta csak olyan férfi barátaim vannak, akik szintén párkapcsolatban vannak, és soha nem volt szó semmi másról.


Lassan 9 éve élek párkapcsolatban. Aki ennek ellenére bepróbálkozik, az saját magát alázza meg, nem tudok mást mondani.

Nem várom el, hogy az elutasítás után barátkozzon velem, elfogadom, ha kerül, de ha akár engem, akár a páromat pocskondiázza, bunkózik, gyalázkodik, akkor 10x-esen vissza fogja kapni tőlem.


Megfigyeltem, hogy tök mindegy, hogy milyen az a férfi, akivel együtt vagyok, úgyis úgy adja elő a sértett bunkó, hogy ilyen meg olyan phaszt választottam helyette, pedig ő annyiraaaaa tudna szeretni. Közben egy jellemtelen, utolsó g_eci. A párom pedig semmilyen univerzumban nem f.@sz, és ennyi év után nem a rózsaszín ködtől elvakulva látom így, hanem egyszerűen normális férfit választottam, és szeretjük egymást, és ezt nyilvánvalóvá is teszem (pl. ahogy emlegetem, abból lejön, szeretettel beszélek róla, egy rossz szavam nincs rá).


Ha valaki mondjuk nem tudja, hogy párom van, és bepróbálkozik, akkor sose alázom meg, és attól, hogy elutasítom, tisztelem, és nem igaz, hogy ne tartanám férfinak, csak párom van és nem fogom sem lecserélni, sem megcsalni.


Ja, és még valami: Senkivel nem szoktam meghívatni magam, a férfi kollégáimat nem használom ki, nem vagyok kis debil idióta a munkahelyemen, aki kirakott mellel játssza az eszét, és búgó hangon megcsináltatja a dolgát a kiéhezett pincsikkel, hanem én is értek ahhoz, amit csinálok, pont, hogy a férfi kollégák. Kölcsönösen szoktunk segíteni egymásnak.

2022. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/224 anonim ***** válasza:
100%

81

Nehogymár te mondd meg, hogy kihez vonzódok és kihez nem. Komolyan, egyre nevetségesebbé váltok...

A jóképűség és a vonzalom NEM ugyanaz. Valakinek, aki a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában válaszolgat, illene ezt felfogni.

SZÁMOMRA például:

Jóképű de nem vonzó: Justin Bieber

Jóképű és vonzó: Harry Styles

Nem jóképű de vonzó: Vincent Cassel

Nem jóképű és nem vonzó: MIchael Cera

2022. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/224 anonim ***** válasza:
0%
Ez a mese. A valóság meg egy teljesen más dolog.
2022. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/224 anonim ***** válasza:
11%
Jóképű, de nem vonzó: Ez olyan, mint a finom, de nem ízlik. Vagy a szép, de nem tetszik.
2022. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/224 anonim ***** válasza:
100%
A valósággal köszönő viszonyban sem vagy.
2022. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/224 anonim ***** válasza:
100%

85

Pontosan... Képes vagyok objektíve megítélni, hogy jóképű, hiszen az arcvonásai szabályosak és férfiasak, de ettől még nem érzek iránta semmi romantikusat/szexuálisat.

2022. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/224 anonim ***** válasza:
8%
Nincs ilyen, ezzel csak még jobban meg akarjátok alázni, hogy szenvedjen. Jajj, de annyira nagyszerű vagy, de PONT nekem nem, mert én egy felsőbbrendű életforma vagyok. Majd lehetünk barátok és mosolyoghatsz, amint mutogatom neked, hogy mennyire jó mindenki más, csak te vagy az egyetlen ilyen elcseszett lúzer selejt az egész világon, mert próbálkozni merészeltél. Majd mosolyogjál, amikor elmesélem, mások mennyivel többek nálad, okszi?
2022. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/224 anonim ***** válasza:
100%

88

Te tényleg csak a saját marhaságaidat tudod mantrázni?

Mondom, hogy minden felállás előfordult. Az is, hogy a srácnak volt kapcsolata és nekem nem... Egy ilyen helyzetben mégis hogyan értelmezhető a te ostoba álláspontod?

2022. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/224 anonim ***** válasza:
100%

Először is a férfiak akik nem tudják az elutasítást normálisan kezelni, ne is nevezzék magukat férfinak.

Másrészt létezik férfi-női barátság, de a kulcsa a dolognak hogy bármennyire is nem tetszik, de ritka, mert teljesen más kompromisszumokra hajlandó egy férfi a női barát és a barátnő esetén.


1. Női barát: nem számít hogy néz ki, viszont fontos hogy a túl csajos megnyilvánulásokkal spóroljon (pl. ne arról beszéljen milyen ruhát vegyen fel, milyen műkörmöt csináltasson, hova vigye el őt a férfi kocsival, stb.), hanem tényleg legyen szellemi hozzàadott értéke


2. Barátnő: kinézet is számít, ne legyen túl butus, de inkább el lehet nézni a csajos dolgait


3. ideàlis barátnő: akiben az előző kettő megvan, de ez (nekem legalábbis) a lehetetlen kategória.


Azt kell megérteni, hogy egy férfi az esetek nagy részében nem azért szeretne egy tucatnővel ismerkedni, mert annak olyan szuper jó a személyisége, hanem azért, mert hajlandó több száz témában kompromisszumot kötni azért, hogy legyen egy nője, társa.

2022. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!