Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a fene bajom van, hogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene bajom van, hogy ezt csináltam?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy lánnyal. Találkoztunk egy keddi majd egy csütörtöki napon is. Kajálni voltunk a másik alkalommal meg moziban, pénteken is találkoztunk volna, de aztán lebetegedtem majd mikor jól voltam már és újra találkozóra került volna sor akkor elment a kedvem, cukrászdába akart menni. Mert teljesen szerencsétlennek tűnt "jó kislánynak". Utálok eljárkálni így, mint 2 szerencsétlen. Le is tiltottam, rohadt idegesítő volt.


Aztán megtudtam közös baráttól, hogy nagyon bejöttem a csajnak. És egyébként egy nagyon nagyszájú lány. Sokat jár bulizni is és nem visszahúzódó. Le akart feküdni velem. Már buktam a csajt, de szeretnék belőle tanulni valamit. Nem értem a saját viselkedésemet.

Minek akart moziba meg ilyen sz*rságokra menni? Egész nap dolgoztam, elfáradtam nyilván ő is. Akkor miért nem láttam rajta, hogy rámenős.

Elmondhatatlanul ideges vagyok.



2022. máj. 13. 15:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
20%
Megint egy koltovel van dolgunk. Ki a fene megy elso randira vacsorazni meg moziba? Az etterem feleslegesen draga elso randinak, a moziban meg pont nem a masikat ismered meg, amikor vegig egymas mellett ultok es maximum tapogatni tudod a masik ismeretlent. Nem nagyon megy neked ez a kitalalok erdekes torteneteket, ne akarj iro lenni.
2022. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülye.
2022. máj. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
9: Én meg azt nem értem, mért nem mondod meg neki, Róza, nincs kedvem cukrászdába menni, menjünk inkább focizni. Vagy bármi.
2022. máj. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

23

Focizni... 😂

2022. máj. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
#24 én mentem volna :D
2022. máj. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!