Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért találnak meg nagyrészt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért találnak meg nagyrészt 20-30+ évvel idősebb férfiak? 41/N

Figyelt kérdés
Hogy lehet az hogy 20on éves koromban is a 20+, 30+ éves férfiak udvarolgattak főkép nekem? Nem néztem ki a koromnál többnek, általában eltalálták a korom vagy fiatalabbnak néztek. Most sem vagyok ráncos se semmi, alig van ősz hajszálam is, kerékpárral járok dolgozni, igyekszem fiatalosan tartani magam, hogy ne legyen eltunyulás, mégis most is egy 31 évvel idősebb ember kezdett el udvarolni. :( Annyira kiábrándító. 20on éves koromban azért még volt több lehetőségem a saját korcsoportomhoz illő férfiakkal össze jönni most nagyon nem érzékelem, hogy az egyedül állók bármelyike is közelítene. Vagy az a baj a 40esek akik egyedül vannak, vagy elváltak már túlzottan kiégtek, kiábrándultak, tartanak az újabb csalódástól, nőtől? Én is kicsúsztam a korból, mert férjemnek kéne már lennem, de nem így alakult és ezt elmagyarázni itt biztos nem fogom :)

#kapcsolat #idősebb férfi #sokkal fiatalabb nő
2022. máj. 14. 09:29
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
92%
Ők mindenkire rámennek
2022. máj. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
69%
Azert amit leirtal. Pontosan latszik ennyibol is az ok.
2022. máj. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, én nem ezt tapasztalom. Ismerősi körömben 40 fölötti nőknek pár évvel fiatalabb barátjuk, élettársuk van.
2022. máj. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

Mert nekik már nincs veszteni valójuk. Megpróbálják, aztán hátha bejön. A legrosszabb ami történhet, hogy elhajtják őket.


Én inkább azt nem értem, hogy a fiatalabb férfiak miért nem mernek ilyen lazán kezdeményezni?

2022. máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
2es! Milyen ok? :O Azért mert fiatalon is rámtaláltak, de akkor volt korban hozzám illő párom. Miről beszélsz. Ha ennyire ismersz mesélj már rólam légyszi
2022. máj. 14. 10:05
 6/44 A kérdező kommentje:
3as! Nekem is van olyan 43 éves ismerősöm, aki 10 évvel fiatalabb pasival van, de ennek ellenére én meg ezt tapasztalom, hogy nagyon idősek találnak be, most is 72 éves öreg bácsika próbálkozik... Tiszta röhej
2022. máj. 14. 10:07
 7/44 anonim ***** válasza:
88%

Így van ahogy írtad. A negyvenes korosztály általában házas vagy éppen pont válófélben van. Aki elvált azok nagy része kiábrándult és már nem akar komolyabban elköteleződni. Sokan már csak összejárogatást, szexet akarnak. Akik meg szinglik ebben a korban, azoknál meg is van az oka, hogy miért. Általában valami lelki sérülés áll a dolog mögött.

Marad az 50-60 éves korosztály akik szintén elváltak vagy csak szeretőt akarnak tartani. A 60 évesek is 20 évvel fiatalabbat akarnak maguk mellé, tehát nekik sokszor bejön egy jól kinéző 40-es nő. De egy elvált 50-60 éves is ritkán akar elköteleződni komolyabban (házasság), ők is csak egy barátnőt akarnak akivel lehet szexelgetni, de utána menjen haza.

A 40-es korosztályban esetleg sok még az olyan pasi aki elvált, de van egy vagy több gyereke, akikre gyerektartást kell fizetni. Ők is nehezebben találnak maguknak párt, mert sok egyedülálló nő, nem akar olyan pasit maga mellé akinek már van gyereke.

Azért az is érdekes szerintem, hogy egy 60 éves pasi miért nem a saját korosztályából választ párt magának (50-60 éves nőt)? Ott még a fogamzásgátlás miatt sem kéne aggódniuk. De nekik a 20 évvel fiatalabb 40 éves kell. :)

2022. máj. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
26%

Volt ilyen kollégám nő, de neki olyan koravén feje volt, pedig sportolt jó alakja volt de mindig jóval idősebb pasasok környékezték.

Nem lehet hogy benned is idősebb hölgyet látnak?

2022. máj. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Nem, kevesebbnek néznek a koromnál 37-38nak mondanak én meg csak röhögök, már volt hogy rákérdeztem, hogy csak azért mondjátok, hogy ne sértsetek meg és azt mondták ez nem igaz. Idegenek is kb ennyinek saccolnak meg.
2022. máj. 14. 10:42
 10/44 anonim ***** válasza:
15%

"20on éves koromban azért még volt több lehetőségem a saját korcsoportomhoz illő férfiakkal össze jönni most nagyon nem érzékelem"


Talán mert akiket férfiszámba vettél, azok már eddigre mind elkeltek, már amelyik akart vagy lehetősége volt. Akik megszülettek később és felnőttek, azok már csak fiatalabbak tőled.


Az idősebbek viszont elváltak, megözvegyültek és megjelentek újra a húspiacon és nincs igazán vesztenivalójuk, bepróbálkoznak bárkinél, aki tetszik nekik, nem latolgatják az esélyeket.


Meg nem árt beleélned magad a 72 éves bácsika helyzetébe. Öreg vagy, beteg, érzed a közelgő véget, de a libidód még működik, esetleg még kevesebbet éltél, mint az itteni panaszkodó incelek, mert egy nővel éltél le 40 évet vagy már régen voltak az agglegény évek, a nyugdíj miatt időd, mint tenger, van bármi vesztenivalód, amiért a saját korosztályod rigolyás tagjainál kellene próbálkoznod, ahelyett, hogy akár 10000-ből 1 fiatal lány is igent mond, neked már az is jutalom?


#8: Nem a koravén fejen múlik szerintem, hanem van az a típus, aki ilyen kis kedves, cuki lány vagy ösztönösen jól kijön az öregekkel. Esetleg az öltözködésében, beszédében van valami régies, klasszikus hölgyes stílus.

2022. máj. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!