Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért találnak meg nagyrészt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért találnak meg nagyrészt 20-30+ évvel idősebb férfiak? 41/N

Figyelt kérdés
Hogy lehet az hogy 20on éves koromban is a 20+, 30+ éves férfiak udvarolgattak főkép nekem? Nem néztem ki a koromnál többnek, általában eltalálták a korom vagy fiatalabbnak néztek. Most sem vagyok ráncos se semmi, alig van ősz hajszálam is, kerékpárral járok dolgozni, igyekszem fiatalosan tartani magam, hogy ne legyen eltunyulás, mégis most is egy 31 évvel idősebb ember kezdett el udvarolni. :( Annyira kiábrándító. 20on éves koromban azért még volt több lehetőségem a saját korcsoportomhoz illő férfiakkal össze jönni most nagyon nem érzékelem, hogy az egyedül állók bármelyike is közelítene. Vagy az a baj a 40esek akik egyedül vannak, vagy elváltak már túlzottan kiégtek, kiábrándultak, tartanak az újabb csalódástól, nőtől? Én is kicsúsztam a korból, mert férjemnek kéne már lennem, de nem így alakult és ezt elmagyarázni itt biztos nem fogom :)

#kapcsolat #idősebb férfi #sokkal fiatalabb nő
2022. máj. 14. 09:29
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
30as ez így igaz. Van egy 46 éves ismerősöm és állandóan a 20-25 év közötti lányokra csorgatja a nyálát, úgy hogy van neki egy 40es barátnője. A 20on éves lányoknak meg kb. felfordul a gyomruk ettől a szerencsétlen faxtól hogy mit akar tőlük. Az apjuk lehetne kb., de nem zavarja még ő van megsértődve ha elküldi a pokolba, vagy rászólnak hogy mit akarsz egy hozzád képes kislánytól. Félig, kopasz, ősz, pocakos, kéjenc fejű, pont egy 20 évesnek lesz vonzó. :D Nem tudom ezek melyik bolygón élnek az ilyenek. 72 éves nagypapa egy 41 éves nőtől mi a francot akar? Szánalom, már a nyugdíjas otthonban volna a helye és hagy ne írjam le mivel kéne már foglalkoznia...
2022. máj. 15. 12:40
 32/44 anonim ***** válasza:
11%
Gondolom kinéz a kérdező 50 nek, ezért nem veszik észre a 40 es pasik.
2022. máj. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
Nem ba+ 80annak nézek, gondolom te meg autista fogyatékos vagy
2022. máj. 15. 12:54
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog hogy ki udvarol neked, másik dolog hogy te kit választasz.

Lehet hogy külsőre fiatalos vagy, de belsőre nem annak látnak mások téged, így potenciálisan bejössz az időseknek, akik egyébként mindenkire ráírnak.

2022. máj. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
Az vagy te meg autista is
2022. máj. 18. 12:06
 36/44 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is öreg vagy már 40 felett, minek erőlködsz még múmiaként? Irány a nyugger klub, vagy húzd le magad a klotyón nyanya.
2022. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
53%
Itt ugye az van, hogy a férfiak 90% a 35, de inkább 33 alatti nőket veszi csak észre, akik még tudnak gyereket szülni nekik. Egy 40 feletti 90%, hogy már nem fog tudni szülni (kb 30 ilyen 40 es női ismerősöm van, aki gyereket, akart, 26 nak nem jött össze, ami nem túl jó arány valljuk be. Nem véletlen a Csok is max 39 évig szól a nő részére). Szóval egy 30-as, 40 es pasi még szeretne jó eséllyel gyereket, így te nem jöhetsz szóba náluk, maradnak az idősebb 50, de inkább 55-60 évesek, akiknek mindegy, csak legyen valakijük, mert gyereket már ők sem nagyon tudnak csinálni.
2022. máj. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
37es egy csomó elvált férfi van, akinek van már gyereke, azokról nem is beszélve akik nem akarnak alapból gyereket. 40 felettiek mind... Dehát ők tudják, aztán nem értik miért maradnak egyedül, mert a 20 évesek meg mind el is hajtják őket , ha nincs megfelelő státusza.
2022. máj. 18. 22:08
 39/44 A kérdező kommentje:
36os te meg egy id.ióta vagy. 41 év nem öreg kor, durva is lenne, ha te egy 20 éves kis nyikhaj vagy te húzzál innen a faxba, mit keresel a 40esek között, nem is érted a témát sem, csak bar.omságokat írkálsz.Neked is sok életed lehet, ha egy 40+os nőt sértegetsz ismeretlenül, mert egy kielégítetlen fax vagy. Ne engem cses.ztessél, menjél keress magadnak egy fiatal libát te fiatalság és kuss.olj be!... Szánalmas vagy.
2022. máj. 18. 22:12
 40/44 anonim ***** válasza:
25%
Még:D Jó a buli.
2022. máj. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!