Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy “kell” kezdeményezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy “kell” kezdeményezni egy nőnél?

Figyelt kérdés

Soha nem kezdeményeztem még lánynál, nőnél, romantikus értelemben…


Úgy kell viselkedni mintha barátkoznék, vagy valamit másképpen kell csinálni? Ha igen, akkor mit?


Olyan nőnél szeretnék kezdeményezni, aki nem a barátom, éppenhogy csak ismerősöm…


Érdemes figyelembe venni a korkülönbséget, szintkülönbségeket közöttünk vagy ilyesmivel ne foglalkozzak?


A válaszokat előre is köszi!


24/f



2022. máj. 14. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell. Csak lehet.
2022. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Szintkülönbség?


WTF? Hegymászók vagytok vagy mi?

2022. máj. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A szintkülönbség alatt a külsőtulajdonságokat és a társadalmi státuszt mint mérlegelendő tényezőket értem, többek között.
2022. máj. 14. 13:53
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
Úgy kell viselkedni mintha barátkozni, mintha barátkozni akarnál. Nem kell ajtóstul rontani a házba.
2022. máj. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig magadat add. Szeretik a humort és azt ha nem akarod őket leteperni egyből, viszont jelzed neki hogy tetszik... Szerintem
2022. okt. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!