Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek fizetős társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fizetős társkeresőkön megéri regisztrálni vagy ugyanazok vannak, mint az ingyeneseken?

Figyelt kérdés

2022. máj. 16. 10:46
A kérdező szavazást indított:
Megéri.
Ugyanazok vannak.
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért van még olyan ami igyenes? Facebook társkeresőjét meg inkább hagyjuk, oda csak likegyűjtésre járnak a nők.
2022. máj. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy a Fb-nak van társkeresője, eddig nem találkoztam vele. Habár lehet azért, mert alig látogatom a Fb-ot.
2022. máj. 16. 10:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van 1-2 ilyen csoport a facebookon, de elég röhelyes. Ingyenes tárkeresőt hol találtál? Mert amiket ismerek ott ha írni akarsz egy nőnek, ahhoz kell legyen valamilyen előfizetésed.
2022. máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyilván nem teljesen ingyenes, de pl. parom.hu-n van havi 7 levél, illetve Badoon, Tinderen is tudsz írni, akivel match van. A többinek meg miért kellene írni?
2022. máj. 16. 11:12
 5/8 anonim ***** válasza:

"A többinek meg miért kellene írni?"

Mert az ember nem ül ölbetett kézzel, hanem kezdeményez 😉 Badoon, meg ha nincs előfizetésed de kedvel, annak sem látom az arcát, csak egy elhomályosított képet. De még nekik se tudok írni, hiába jelölném vissza, mert egyből bedobja, hogy fizesek elő.

2022. máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze, mert kicsit egyszerű lenne, ha visszajelölnéd és borítékolható lenne a match... :D Nyilván nem látod, pont ez a lényeg. Hogy hiába kedvelt téged, te valószínűleg balra húztad, ezért nem volt találat, tehát tök mindegy hogy néz ki, vagy ki volt...
2022. máj. 16. 11:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez benne a poén, hogy én nem szoktam senkit semerre sem húzni :), csak simán használom a keresőt a közelben lakó, és hasonló korú nőknél.
2022. máj. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, de ez az alkalmazás a találatokra épít, velük ingyen beszélhetsz. Ha ezt nem használod ki, akkor teljesen feleslegesen lógsz rajta, mert írni nyilván nem tudsz.
2022. máj. 16. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!