Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják az itteni megmondóember lányok, hogy ők reprezentítívabbak, mint a Tinder vagy a Photofeeler több ezer lánya?

Figyelt kérdés
Gyakran mondogatják, hogy annyira csúnya nem lehetsz ha nincs genetikai degenerációd, hogy biztos a személyiségeddel van a baj, küldj képet, őszinte véleményt mondok... Miből gondolják, hogy ennek van bármi értelme?

2022. máj. 18. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Nincs értelme, a nők természetüknél fogva együttérzőbb lények...sajnos nélkülözik a tényeket.
2022. máj. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Mert nem tudják magukat a helyedbe képzelni.
2022. máj. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Én nem gondolnám azt, hogy bármelyik csaj aki azt mondta, hogy küldj egy képet magadról, az rosszat akart volna. Nyilván ők ettől még nem reprezentatívabbak, csak a jó szándék vezérli őket (legalábbis a többséget). Úgy gondolja ha ő is véleményt mond, az neked egy plusz infó, hogy a gyk-s közösségből páran milyennek látnak. Ezt a véleményt te vagy figyelembe veszed vagy nem. Esetleg segíthet a stílusváltásban (haj, öltözködés stb). Ez csak egy módja lenne, hogy ha rendes és segíteni akar, akkor meghallgatod a véleményét. De szerintem senki sem gondolta úgy hogy ő reprezentatívabb lenne mint a Tinder.
2022. máj. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Annyi az egész, hogy a való életben nem csak egy fotót lát, egyetlen információt tud meg az ember a másikról. A személyiségéről is elég sokat megtudni még akkor is, ha meg sem szólal. Látod az arckifejezését (élőben, nem egy fotón, beállítva), a tartását, a mozgását, a fellépését, a gesztusait. Ha megszólal, akkor meg pláne megtudni róla egy csomó mindent. Egy kevésbé előnyös külsőt egyéb pozitív tulajdonságokkal bőven lehet kompenzálni. Egy csomó barátnőmnek van olyan párja, aki nekem a "bottal sem" kategória. Megismerve őket persze rendesek, jófejek, de személy szerint engem egyáltalán nem vonzanak, ők mégis odavannak értük, pedig egyáltalán nem "rosszabb nők" mint én. Természetesen az én párom sem minden nő álma, de nekem meg ő jön be.

Szóval szerintem senki nem azt vitatja, hogy nem vagy egy Adonisz, hanem azt, hogy emiatt teljesen esélytelen, hogy valaha is szóba álljon veled egy nő.

2022. máj. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Ezeken az oldalakon kapsz feedback-et, hogy mi rossz rajtad?
2022. máj. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

És te azzal az egy csoffadt seggeddel hány lovat szeretnél megülni? Nem elég, ha az emberek 10%-ának tetszel? Kell egy oldal vagy statisztika, ami nyaldossa az egódat és megtámogatja az ingatag férfiasságodat azzal kapcsolatban, hogy nők százai milyennek találnak, mert szomika vagy, ha a nők felének legalább nem vagy a vágyai tárgya?


Ha őszinte kapcsolatot akarnál, mint minden normális ember, nem lovagolnál hülyeségeken, nem tetszelegnél online értékelő platformokon, mint azok, akiket ugyanezért a másik nemben ringyónak tartasz.


Mindig lesz, akinek nem fogsz bejönni és mindig lesz, akinek igen. Elégedj meg ennyivel és hagyd abba a hisztit.

2022. máj. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki itt képet kér, az három okból kérheti


1. Ronda embereket akár nézegetni gonoszságból


2. Fel akar vidítani azzal, hogy azt mondja, jól nézel ki (lehet hogy neked nem segít, de a szándék jó)


3. Konkrét részletes visszajelzést akar adni arról, hogy min tudsz fejleszteni.


Én egyszer néhány éve átnéztem itt egy pasi egész portfólióját, és tudtam neki visszajelzést adni. Egyébként a pasi az átlagos alsó felébe tartozott, de a képei iszonyúak voltak. (Ünneplő nadrágban, rikító ingben áll az egyméteres csalán előtt, előnytelen szögből fotózva. Na erről kiderült hogy egy családi eseményen készült, és a háttérben valami hegy meg valami régi épület van, csak annyira kicsi a perspektíva miatt hogy senki rá nem jönne. Szinte mind mögött volt egy sztori, ami miatt volt a képnek értelme, de önmagában mindegyik gáz volt.)

2022. máj. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#3: "Én nem gondolnám azt, hogy bármelyik csaj aki azt mondta, hogy küldj egy képet magadról, az rosszat akart volna."


Ismerve az oldal összetételét 1 ilyen lányra jutott 6-8 férfi, aki vagy csak kíváncsi troll volt, vagy meleg/bi hajlamú troll, aki magát nőnek kiadva képeket gyűjt itteni férfiakról.


#6: Egy is elég lenne, aki nagyon vonzónak tart, akinek a szemében én vagyok a Brad Pitt.


Csak az az egy lehet, hogy már párban van, lehet, hogy más életcéljaink vannak és hosszútávon nem működne, az is lehet, hogy közös témánk se lenne, ezért kell a több. Pont egy nőnek kellene magyaráznom?


Na meg azért, mert pont ti nők vagytok úgy, hogy ha a pasitokra mindenki azt mondja, hogy bűn ronda, meg egy nőnek se kell, akkor kiábrándultok belőle, hiszen a jól eső féltékenység kell, hogy más nő is szemet vet rá és lehet fenyegetőzni, hogy kikaparod a szemét. Az nem jó, ha a pasid más nőkre hajt, de az, ha más nők hajtanak a te pasidra az folyamatos bizonyítéka annak, hogy jól választottál, megerősítés, hogy olyan pasid van, aki más nőknek is tetszik.


Továbbá neked, a nőiességednek is megerősítés, hogy veled van, téged választott, hozzád hűséges, azaz téged ő valamiért jobbnak lát, mint azokat a rivális nőket, akik legyeskednek körülötte.


Ezzel szemben aki soha egyetlen elismerő női pillantást sem kap, soha egyetlen exe sem veszi fel vele a kapcsolatot (ha volt is egyáltalán neki), a nőtársaid is kegyes hazugságos kritikát fogalmaznak meg vele szemben, az egy idő után egyhangúvá és lapossá teszi a kapcsolatot. Még a saját nőiességedben is elbizonytalanodsz, ahogy elmúlik a lángolás, hogy jól választottál-e. Hogy azért van-e veled, mert neki nem jutott más, te vagy a legselejtebbik nő, aki leállt vele. Még a szakadt cigány dohányboltos lány, aki minden második pasival flörtöl és már neked van tőle szekunder szégyened nőként, a te pasid még tőle is biztonságban van, mert ő sem akarja behálózni.


Ne próbáld már megmagyarázni, hogy nincs jelentősége.

2022. máj. 18. 12:03
 9/12 anonim ***** válasza:

"Na meg azért, mert pont ti nők vagytok úgy, hogy ha a pasitokra mindenki azt mondja, hogy bűn ronda, meg egy nőnek se kell, akkor kiábrándultok belőle, hiszen a jól eső féltékenység kell, hogy más nő is szemet vet rá és lehet fenyegetőzni, hogy kikaparod a szemét. Az nem jó, ha a pasid más nőkre hajt, de az, ha más nők hajtanak a te pasidra az folyamatos bizonyítéka annak, hogy jól választottál, megerősítés, hogy olyan pasid van, aki más nőknek is tetszik."


Legfeljebb a telepen bevett szokás így viselkedni, világosabb bőrszínűek pedig legkésőbb középsuliban kinövik a beteges féltékenységet. Felnőtt nőknek nincs szüksége mások véleményére a párjukkal kapcsolatban. Személy szerint pont lesz#rom, hogy mások mit gondolnak a páromról (igazából nem is tudom, ki mit gondol róla, mert normális barátok között sem fordul elő az a beszélgetés, hogy "hú, de jó pasi a párod"...). Azt sem érdekel, ha bejön nekik és azt is, ha nem. Nekem nagyon is bejön, örömmel vagyok együtt vele, ez számít, semmi más.


De ha ezt tartod a világ rendjének (meg azt, ha az exeid ácsingóznak utánad), akkor lehet, hogy mégsem a kinézeted az egyedüli és kizárólagos oka annak, hogy mindenki messziről elkerül.

2022. máj. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Hát haver, megint kiderült, hogy nem a külsővel van baj.


Amúgy ne vetítsd már át a nőkre ezt a tulajdonságot. Ez tipik faszi tulajdonság, hogy a haverok is akarják megbszni a nődet.

2022. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!