Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az hogyha valaki csak 1-szer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogyha valaki csak 1-szer 2-szer fürdik hetente az óriási hátrányt jelent a társkeresés során?

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 15:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Mert büdös, mint a görény.
2022. máj. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Hátrányt bizony, mert az ápoltságnak alapnak kellene lennie. De már több hasonló kérdés volt itt, és mindig voltak olyanok, akik azt írták, hogy a szappan/tusfürdő ártalmas a bőrnek, bővel elég heti 1-2 fürdés, meg amúgy is, ha irodában ülsz egész nap, nem kell a zuhany... szóval sajnos látszik, hogy nem mindenkinek alap a napi fürdés, még párkapcsolatban/házasságban sem, ami enyhén szólva undorító.
2022. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%

Az ágyba biztos nem feküdnék be úgy, hogy nem fürödtem le. Vegyem fel az x napja meg nem mosott hátsómra, egyebekre a pizsit és feküdjek bele az ágyneműbe??!!

Illetve reggel induljak el úgy dolgozni, hogy wc után nem tisztálkodtam és esetleg hónaljszagom is van?

Nekem ez nemcsak társkeresés során lenne hátrány, hanem eleve hánynék magamtól.

2022. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%
Igen, szerintem kizáró ok.
2022. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%

Én nem tartozom azok közé, akik néha egy-egy kihagyott zuhany miatt nemzeti gyásznapot hirdetnek... Egy otthon töltött őszi nap után, vagy ha az ember nagyon beteg, hullafáradt vagy effektíve nincs ideje, akkor tényleg nem akkora tragédia, ha kimarad egy fürdés.

De hogy egy héten egyszer-kétszer? Bocs, de az minimum három egymásutáni napot jelent, ezalatt hűvösben, testmozgást kerülve is büdös lesz az ember... Elég igénytelen dolog ennyi időn át nem tusolni, pedig látod, nem vagyok egy zuhany-fasiszta.

2022. máj. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
A putrisok viselik el max a csövi szagot.
2022. máj. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
12%

Hát, figy, vannak nők, akik napi zuhany után is büdösek mint a franc. Tömény muffszag, áporodott pacsuli, hajbaragadt kajaszag, stb.

Ilyenkor csak hiszik azt, hogy ők marhára tiszták.

2022. máj. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
17%

Eleve nem kell minden nap fürdeni:


[link]


A magyaroknál a török hódoltság alatt terjedt el a gyakori fürdés a török fürdők hatásra.


Nekem például kifejezetten veszélyes minden nap fürdeni, mivel ekcémás vagyok.

2022. máj. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
15%

Attól függ, hogy a fürdéstől számított melyik napon találkoztok, vagy hogy az illető francia


Ezek a kérdések 🤣

2022. máj. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
30%
Hajbaragadt kajaszag?? Fura kalandjaid lehetnek.
2022. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!