Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy diplomás, 32 éves férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy diplomás, 32 éves férfi, akinek sosem volt barátnője, mit tehet, hogy a nők ne nevessék ki, ha kiderül?

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 18:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
28%
Nézzen ki nagyon jól. Akkor azonnal "jaaaaj de cukiiii még nem volt neki senkije" lesz nem pedig egy ún. ronda lúzer incel, amit itt nők dobálnak mindenkire
2022. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
88%
Senkire sincs ráìrva hogy hány kapcsolata volt
2022. máj. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
A nők többségét nem nagyon érdekli szerintem, persze én is fogtam már ki olyat aki szerint az durva, hogy 2 éve szingli vagyok.
2022. máj. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Milyen diplomád van?
2022. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
92%
Nem kötelező mások véleményére adni. Minek rágódsz ezen?
2022. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
70%

Én annak idején egyszerűen hazudtam erről. Tedd azt te is. Hidd el csomó nő ha megtudja hogy még szűz vagy (jó mondjuk a kérdésből ez nem derül ki hogy az vagy-e vagy sem) akkor szóba sem áll veled.


A nőknél a szüzesség érték a férfiaknál szégyen. (legalábbis a társadalom szerint)


Amúgy nagy baromság szerintem de tényleg ilyen lökött a társadalmunk.


Ha csak kapcsolatról van szó akkor ott is hazudj kicsit (hogy ilyen se veled se nélküled baromságod volt csak pl)


De semmiképp se legyél őszinte. Azzal nem sokra mész... De gondolom erre már te is rájöttél.

2022. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
60%
Pov: azt hazudod egy csajnak hogy nem vagy szűz, de mikor az első szex után bevallanád már tényleg nem vagy az xd
2022. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
71%

"Milyen diplomád van?"


Nem mindegy?

2022. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Vannak abszurd dolgok, haver 2 hétig csak vedelt, ki se jár és kockul, mégis van csaja, bármi lehetséges xd
2022. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
80%

Nincs ráírva a homlokodra hány kapcsolatod volt korábban. Ismerkedj lazán, kötetlenül. A nők az embert keresik és nem a diplomád. Ha valakinek szimpi leszel az elég hamar át fog lendülni azon hogy nem volt még csajod.

NE hazudj! Teljesen felesleges másnak előadnod magad mint ami vagy. Úgyis kiderül és ha hazugságon kapnak az sokkal rosszabb.

2022. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!