Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik normális társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik normális társkereső csoport FB-n?

Figyelt kérdés

Eddig már vagy egy tucatot végig néztem, de egy sem tűnik olyan hű de normálisnak. Anélkül hogy bárkit is megsértenék, de mégis valahogy az a legjobb megfogalmazás hogy mindegyikben csak az "alja" van jelen az ízléstelen szexuális "viccekkel".

Azonnal ki is léptem mindegyikből.

Ki hogyan tapasztalta, létezik olyan FB csoport ahol értelmes emberekkel is lehet ismerkedni?



2022. máj. 19. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyáltalán létezne normális társkereső oldal/csoport/stb. akárhol, ami természetesen a felhasználóknak is megéri, akkor mindenki ott keresgélne... :,D
2022. máj. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A facebook alapvetően nem társkeresésre lett kitalálva, hanem egy közösség oldal, ahol az ismerőseiddel megoszthatod a gondolataidat/életedet a saját igényeid szerint.


Én rettentő kínosan érezném magam, ha az összes ismerősöm látná, hogy tagja vagyok társkereső csoportoknak. Vannak erre külön oldalak/alkalmazások. Aki facebookon keres társat, bármilyen sértő is, de tényleg a legalja kategória. Az a típus, aki minden egyes lengén öltözött női képhez odaírja, hogy "de jó vagy", "ismizünk?" és egyéb szánalmas kommentet. Arról nem beszélve, hogy a legtöbbnek a profilján jól látható, hogy családos, de még annyi esze sincs, hogy ne nyilvánosan csajozzon.


A kérdésedre a válaszom, hogy célzottan társkereső csoportban biztosan nem keresgélnék, inkább az érdeklődési körödnek megfelelő csoportokban lenne érdemes próbálkozni. Nekem is alakult ki kapcsolatom pl. úgy, hogy eszem ágában nem volt ismerkedni, csak tagja voltam egy lakóhelyem szerinti kerületi csoportnak, ahol egy kommentemre reagált valaki, amiből elindult egy beszélgetés, majd később szerelem lett belőle.

2022. máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem igazán
2022. máj. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vannak tematikusak, pl. Szingli túrázók csoportja. Én ilyesmivel próbálkoznék
2022. máj. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont a szingli túrázókban kaptam ocsmány szexajánlatot. Ki is léptem belőle, azonnal.
2022. máj. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 Mint ahogyan a való életben, a virtuális térben sem lehet teljesen kiszűrni a bunkókat. Ilyennel mindenhol lehet találkozni, ilyen alapon sehol ne ismerkedjünk, mert mindenhol találkozhatunk egy baromarcúval.


Hozzáteszem, én a Badoon ismertem meg a párom 6 éve, akármennyire szidják azt az oldalt, ismerek magunkon kívül is párokat, akik ott ismerkedtek meg.

2022. máj. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, mivel a platform nem alkalmas rá. Egy nő feltölt magáról egy képet, akkor is, ha Mátészalkán rotyog a bográcsban mögötte a lecsó a döngölt földpadló mellett ő meg a karon ülő pulyával pózol 6 hónapos terhesen 40 évesen és a kezében füstöl a töltött cigi, akkor is kapja a bókokat meg a szivecskés lájkokat. Nyilván hasonló kalibertől, de KAP AJÁNLATOKAT!!!


Férfiként ha nem vagy top 10%-ban benne ilyen páva cuki belőtt hajjal fiatal Alain Delon/Tom Cruise/Zac Efron pofával vagy nem vagy ilyen Hugh Jackman-szerű férfias állat, ha már elmúltál 30, akkor 1, ismétlem: 1 lájkot nem fogsz kapni, de még kommentet sem.


Ha megnézed a lájkokat, azt a néhányat is nagyon durván előnytelen nőktől, ilyen Suzanne Boyle kategóriáktól. Ha van alatta komment, akkor az valami férfitól, aki beír olyat, hogy "Hajrá, remélem neked sikerül." vagy valami ismerős nőtől, ilyen "Horváthné Kiss Ilona", hogy "Még mindig milyen fess fiatalember vagy drága Imikém, sok sikert, remélem lesz párod! Puszil Ica néni, az általánosiskolás történelem tanárod" (szivecskék)

2022. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!