Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A valóságban miért nem találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban miért nem találkozni incelekkel, ha egyesek szerint ez már egyre növekedő probléma?

Figyelt kérdés

Mert itt a gyakorin kívül még sehol máshol nem találkoztam ezzel a szóval, bár néhány cikk vagy youtube videó alatti kommentben is láttam hogy férfiak arról panaszkodtak, hogy milyen nehéz a pártalálás, és/vagy sikertelenek a nőknél, de ők nem nevezték ott incelnek magukat.


Ha tényleg annyi lenne az incel, vagy olyan sok férfi szenvedne párkeresési nehézségekkel, akkor az esetek zömében miért csak a neten lehet összefutni velük? Nem provokáció a kérdés, csak egyszerűen nem értem a dolgot.



2022. máj. 19. 15:01
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
88%
Szerinted dicsekedek vele élőben, hogy 41 évesen szűz vagyok?
2022. máj. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
97%

Az az érdekes, hogy még az ELTE-n is volt egyszer egy publikus beszélgetés az incel témáról és még oda se jelent meg senki. Pedig főleg filozófus hallgatók akartak erről vitatkozni, szóval egy kultúrált vita lett volna várható. De így csak a lelki oldalról tudtak beszélgetni.

Szóval jah, élőben senki se vállalja fel magát.

2022. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 Hellmano ***** válasza:
80%
Ez az Incel dolog a legnagyobb baromság valami hülye elkezdte itt a troll incel kérdéseit azt ez megy már jó ideje ezen az oldalon főleg.
2022. máj. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
80%
Van egy gyanúm hogy kb max 5 ember aki orrba-szájba írogatja itt az inceles kérdéseket. Nem túl reprezentatív.
2022. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
23%

Nincs ennyi incel. Ronda férfi van. Itt szokták hülye nők ráakasztani ezt mindenkire, aki le meri írni a saját tapasztalatát.

Szerinted amúgy milyen érzés lenne egy rondának kiállni ismeretlenek elé és azt mondani igen ronda vagyok, 3x éves, szűz...

2022. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
16%

Gondolkozz egy picit. Élőben nem vagyunk anonimok, ha felvállaljuk nyíltan magunkat, akkor archoz és személyazonossághoz kötődik az incel identitásunk. Ez - figyelembe véve az internetes hozzáállást is - egyenlő lenne egy önként vállalt sárgacsillaggal.


A médiában pedig azért, amiért már tapasztalhattad, hogy mindig arról beszélnek, ami


1. nem valós probléma, de lehet vele valami mögöttes célt elérni. Jó példa a gender wage gap.


2. valós probléma, csak fel van fújva/a megoldásként kínált megoldás nem megoldás igazán, de a kontroll illúzióját kelti, viszont számtalan hatalomszilárdításra felhasználható. Jó példa a covid.


3. szintén valós probléma, ami már túl nagy ahhoz, hogy szőnyeg alá legyen söpörve, ezért megjelennek olyan szereplők, akik profitot csinálnak mások nyomorából. Elektromos autó gyártók, vegánpiacban érdekeltek, ökobizniszben, újrahasznosításban érdekeltek és így tovább és lehet nyomni a környezetvédelmet, klímavédelmet.


Nos, az incelprobléma az incelek szerint a 3. kategóriába tartozik, az ellentábor szerint pedig az elsőbe. A lényeg, hogy közös médiakonszenzus van mindkét oldalon abban, hogy nem lenne jó beszélni róla, mert az 1-es tábor szerint "stop making bad people famous" a 3-as tábor szerint pedig "minek nyomni a gázt a szakadék felé, a mi generációnknak már úgyis reszeltek, mivel elbánt velünk a társadalom, minek tegyünk a társadalommal jót"?


Azt meg majd az idő fogja eldönteni, hogy kinek lesz igaza.

2022. máj. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
90%
Szomorúan olvasom a #6 válaszát, mert úgy néz ki, elmarad az Incel forradalom, hiszen az nem lehetne anonim. Igazán sajnálatos.
2022. máj. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
88%

6

Az incelek mint a társadalom jótevői. :DD Nevettem egy jót...

2022. máj. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
86%
De találkozol kérdezö, csak nem tudod, hogy az! Nekem is már négy barátnöm volt! Vagyis ezt mondom, ha kérdeizk, valójában meg 0 barátnöm volt eddig!
2022. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
7%

#7: Mert nem olyan forradalomról lesz szó, amit te elképzelsz a forradalomról alkotott elképzelésedben.


Decentralizált "forradalomról" lesz szó, ahol egyre több helyen fognak egymástól független sejtek Elliott Rodgerekként bevégezni, mikor megunják az életüket és még a hálózatkutató professzoroknak is fel fogja adni a leckét, nemhogy a bűnüldöző hatóságoknak. Mert hogyan üldözöd jogi keretek között azt, aki nem követ el bűnt? Nem állíthatsz minden ember mellé rendőrt, aki az utolsó pillanat előtt rávetődik, mint valami fontos ember testőre.


Inkább ellenkező a tendencia, még az OPNI is be lett zárva, a covid meg még egy pofont adott neki és még több bolond és félbolond szaladgál szabadlábon az utcákon. Ha ezekkel nem tudnak mit kezdeni, ha jogerősen elítélt bűnözők is azért vannak szabadlábon, mert fél év múlva lesz csak hely a sitten, akkor szerinted mennyire reális Mari néni Blikk kommentelő-szintű puffogása, hogy az ilyen embereket be kell gyűjteni. Mire fel, milyen jogcímen? Hozzáteszem - én lennék a legboldogabb, ha akár egy elmegyógyintézetben lakhatnék értelmesként, mint Jack Nicolson a Száll a kakukk fészkére című filmben, kapnék kaját, lenne hajlékom, telne a hátralevő életidőm és nem kéne dolgoznom, mert motivációm sincs semmihez, mivel nincs kiért élnem, nem érzem fontosnak magam.


És a legszebb az lesz, amikor majd egymással párhuzamosan fognak tevékenykedni az iszlamista radikálisok és az incel radikálisok.


Jóllehet, olyan forradalom valóban nem lesz, ami csökkentené a növekvő népességet, ahhoz még a covid is kevés az ukrán háborúval együtt. De ez nem fogja majd vigasztalni az érintetteket, akik zokogva kérdezik majd a temetésen üvöltve, hogy "Miért az én lányom/fiam, miért szólítottad el őt, Uram, miért?"


És ilyen eseteket nehéz lesz a médiában már elsikálni, tehát akkor már beszélni fog róla mindkét oldal és az eszkaláció megindul. Az utána való kimenetelt meg én sem tudom megjósolni.

2022. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!