Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a csajok nem látják valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csajok nem látják valakin a kellő lelkesedést, akkor azonnal kukázzák?

Figyelt kérdés

Nekem valahogy az a bajom, hogy azt sugárzom ki tök jól elvagyok egyedül is és nem tudok annyira lelkesedni egy párkapcsolatért. Vagyis szeretnék egy minőségi, kiegyensúlyozott párkapcsolatot (inkább mint a szüleimét, nem a celebekét), ami bizalmon és közös értékrenden, célokon alapszik, csak az oda vezető út tűnik nehéznek.

Az ismerkedés igazából hosszabb folyamat és lehet az elején még nincs meg az az erős vonzalom, hisz még nem látod a másik jellemét, intelligenciáját. Ha ezeket összerakod akkor már kellően vonzónak is tűnik a másik, de az elején csak a külső amiért tudsz lelkesedni és nyilván az is számít, de első pillanattól fogva kell mutatnod, hogy mennyire beindít a külseje? Az nem azt üzeni, hogy csak az érdekel belőle és nem is vagy kíváncsi a belső értékeire?



2022. máj. 19. 17:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem ettol fugg. Egy csomo olyan sracot imadnak, aki tojik rajuk.
2022. máj. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Lelkesednie a béta baleknak kell. A Chadek azt csinálnak, amit akarnak, a nők fognak menni utánuk.
2022. máj. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Így van, ahogy a 2-es írja. Attól függ, mi a célja veled a nőnek. Ha sétáló pénztárca vagy apuka akarsz lenni, akkor lelkesednek és udvarolnod kell, ha megtetszel a csajnak, akkor lehetsz lekezelő bunkó, akkor is teperni fog érted.
2022. máj. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok minden csaj nevében beszélni, de ami engem illet, szerintem rendben van ha az ismerkedés elején nem mutat extrém nagy lelkesedést a srác. És most nem arra gondolok, hogy 2 órás szünetekkel várom a "haha-lol-ja-hmm-XD" jellegű válaszokat, de kezdetben nem árt egy kis távolság.

Hozzád hasonlóan nekem is idő kell, amíg el tudom dönteni egy srácról, hogy valóban érdekel-e, összeillünk-e, arról nem is beszélve - és most mindjárt a torkomnak ugrik pár troll -, hogy a fizikai vonzalom sokakhoz hasonlóan nálam sem az első öt percben alakul ki.

Ebből adódóan a túlzott nyomulás engem inkább elriaszt. Képtelen vagyok azonnal viszonozni, és leblokkolok, amikor valaki két napi ismeretség után szexuális utalások sokaságával tűzdeli tele a beszélgetést, napjában hatszor rám ír, vagy az első találkát este tízre szervezné a lakására...


DE

Azt hozzátenném, hogy nem vetek meg senkit, akinek gyorsan meg az ismerkedés, sőt azt hiszem manapság igencsak előnyös ez a beállítottság. Tehát a fent leírtakat nem értékítéletnek szántam, csupán megosztottam a saját tapasztalataimat. :)

2022. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Minél jobban néz ki, annál inkább akarják.
2022. máj. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#4

Én sem vetek meg senkit, aki gyorsan tárgyra tér, de azt érzem mesterségesen is ebbe az irányba jön a nyomás filmek, influenszerek, egyéb kulturális termékek irányából.

2022. máj. 19. 18:56
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
A nok leveszik, ha "ugy" nezel rajuk, nem kell hozza keretlen pincsikutyas lelkesedes. Az ismerkedes pedig egy folyamat es a vegen sem kell pincsizni. A sikertelenseged a fogalomzavar okozza.
2022. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

Engem is felszedhetne már végre egy kedves Chad akkor nem kéne tovább titkolóznom. Addig tudnám dörzsölni azt a lapát állat amíg kiugrik belőle egy dzsinn.


37F incel

2022. máj. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
A lelkesedés miért pincsikutyás? Miért van az, hogy tök jó tulajdonságokat húztok le mindig?
2022. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9: Ezt az erintettek a csajoktol halljak, tapasztaljak am. En is voltam ugy, hogy lelkesen ismerkedtem es az illeto hatralt. Aztan letojtam es jott utanam.

A kerdes inkabb az, hogy miert idealizaltok mindent ugy, hogy a nok tokeletesek es a ferfiak mindent rosszul latnak?

2022. máj. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!