Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető hogy előbb utóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy előbb utóbb többségbe kerülnek az incelek? Ha igen, mi lesz akkor? Kitör az apokalipszis?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok incel, csak tegnap több ehhez hasonló kommentet is olvastam ezzel kapcsolatban, amik azóta nyugtalanítanak, ezért tettem fel a kérdést.


Ti mit gondoltok erről?



2022. máj. 21. 10:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha ilyenek miatt aggódsz, az egy jel, hogy túl sok volt a gyakori. Menj ki a való életbe, és meglátod, hogy amúgy a világnak fingja sincs, kik azok az incelek.
2022. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%
#9 Ötből egy embernek sem tűnt fel, hogy ezt viccből írtam.
2022. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

11


Igazad lehet, egy idő után nagyon dehumanizáló tud lenni az oldal, főleg ez a topic...

2022. máj. 21. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!