Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem megy már ez a fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy már ez a fajta ismerkedés?

Figyelt kérdés

Régebben szinte mindig volt 1 vagy 2 olyan ember az életemben, akiket internetről ismertem meg és szinte minden nap beszéltünk. Néha lelkiztünk, néha csak feldobtuk egymás napját. Volt olyan, akivel több, mint 3 évig voltunk így.

Ezeket az embereket jellemzően facebook csoportokból ismertem meg, esetleg sima posztoknál. Néha más oldalakról. Senkire sem írtam rá ismeretlenül, általában ők írtak rám, miután beszélgettünk egyet az adott helyen.

Tavaly és tavalyelőtt is próbáltam hasonlót találni, de mintha facebookon ez behalt volna. Az adott csoportokban inkább az egyszerű szövegű emberek találtak így egymásra, ezért esélyt adtam a discordnak. Hááát, ott elég extrém negatív tapasztalatokat szereztem, én pedig inkább mélyebb, értelmesebb emberkékre vágytam.


Szerintetek mi lehet az oka annak, hogy ez így megszűnt? Ti szoktatok találni ilyen embereket még neten?


(Mivel több posztnál láttam, hogy az emberek nemét akarják, ezért leírom, hogy férfi vagyok, szóval légyszi, a kanos srácok kerüljenek.)



2022. máj. 21. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon megváltoztak az emberek, én is ezt tapasztalom pl.: itt. Nincs kitartásuk, érdeklődésük a másik iránt, csak a saját érdekül, gondjuk, h*eségük a fontos, nincs empátia bennük. Volt korábban nekem is 1-2 ismeretség, ami részben még meg van, de ha most kezdenék valamilyen irányba menni, akkor azt tapasztalnám, mint Te, Kérdező:(. /F/
2022. máj. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mivel írsz rá emberekre, de nagyon sokan az ilyen mizu, hogy vagy, mesélj magadról kaliberű kérdésekre nem válaszolnak. Ez pedig azért van, mert ha te akarsz ismerkerkedni, akkor ne tőlük várd hogy témát adjanak. A másik dolog, hogyha csak barátkozni akarsz, akkor azt írd le a legelején, mert azt fogják hinni, hogy te vagy a következő nyomulós barom. Ha ezek mennek, akkor pedig ne ismerkedős csopiban ismerkedj, hanem valamilyen tematikus csoportban. Teszem azt, ha szereted a fizikát, lépj be egy fizikás csoportba és keress egy posztot ami érdekes és szimatikus és annak az írójára írj, hogy milyen szimpatikus neked a posztja, téged is érdekel az a téma. Ha ez nem jőn be, akkor az adott ilettő nem akar neten beszélgetni, azzal nem nagyon lehet mit csinálni.
2022. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es: Igen, ezt én is tapasztalom. És az ilyen szintű ismerkedés megy is láthatóan, de másra vágyom.


2-es: Kérlek, olvasd el a kérdés leírását. Leírtam, hogy nem írogattam ismeretlenekre. Részben pont erről beszéltem, amit most csináltál: Ilyen felszínes lett az egész netes beszélgetés.


(Egyébként miért került át a kérdés a felnőtt párkapcsolatok kategóriába? Barátokról írtam, NEM társat keresek. Van barátnőm. Kérlek, jelentsétek, hogy rossz kategória.)

2022. máj. 21. 12:19
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Az írásom nem csak ismeretlenekre vonatkozott. A leírt beszélgetés kezdeményezések semmilyen módon nem jó. Nyilván nem tudjuk te hogyan írsz rá embrekre, ha felületes ismerősre írsz úgy hogy mizu, az is elöli a beszélgetést. Nyilván jó arc lehetsz, ha valaki segíteni akar és a fejéhez vágod hogy felszínes. Csak gratulálni tudok a sok eszedhez.
2022. máj. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Újra igazoltad, amit írtam.


"Nem tudom mivel írsz rá emberekre, de nagyon sokan az ilyen mizu, hogy vagy, mesélj magadról kaliberű kérdésekre nem válaszolnak."

Ezt írtad. A kérdésem leírásában pedig ez áll: "Ezeket az embereket jellemzően facebook csoportokból ismertem meg, esetleg sima posztoknál. Néha más oldalakról. Senkire sem írtam rá ismeretlenül, általában ők írtak rám, miután beszélgettünk egyet az adott helyen."


Mivel felszínes választ írtál, ami alapján a kérdést sem olvastad el vagy nem értelmezted, így nem tudom, mi mást írhatnék. Szerintem a segítségnyújtás alapja, hogy meg is nézzük, miben segítünk.

2022. máj. 21. 12:39
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
#3 mivel bsztál leírni, hogy hogyan közelítesz, milyen csoportokban ismerkedsz, kikre és hogyan írsz rá, így szerencsétlen 2es nem tud mást csinálni, mint leírni a lehetséges hiba opciókat. De neked azért járjon a pofád a felszínességről. Majd ha sikerül kiírni egy normális kérdést, talán segítséget is tudsz majd kapni.
2022. máj. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Leírtam, beszélgetünk már az adott helyen. Értelemszerűen, akkor nem egy sziamizu dolog van. Azt is leírtam, hogy általában nem én írtam másokra. Esetleg konkrét példákat akarsz vagy mit szeretnél? Teljesen normálisan le lett írva, hogy kezdődnek a beszélgetések. Az is, hogy régen találtam megfelelő embereket, most meg nem. Ezután nevetséges azt írni, hogy ne egy sziamizuval írjak másokra. Az meg elég lehangoló, ha ennyire nem megy egy egyszerű szöveg értelmezése. Ha meg valaki nem esik hasra attól, hogy valaki tök másra válaszol és ezen kiakadtok, még lehangolóbb.


Egyébként szomorú látni, hogy válaszért jöttem, de igazából csak azt találtam, ami pont a probléma.

Tekintsétek a kérdésem tárgytalannak.

2022. máj. 21. 12:48
 8/9 anonim ***** válasza:

"szóval légyszi, a kanos srácok kerüljenek."


Ez a válasz a kérdésre. Miattuk halt be, miután ellepték az online felületeket.

2022. máj. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem megmondom őszintén, hogy az zavar a legjobban, hogy ezek a helyek pl. az internetes fórumok vagy a facebook csoportok, mára inkább a buta, tanulatlan, primitív, egyszerű emberek gyűjtőhelyei lettek. Bocsánat, ha valakit ezzel megsértek, tényleg nem ez a célom. Több helyen is próbálkoztam már, direkt az érdeklődési körömnek megfelelő csoportokban vagy barátkozásra és valamilyen társ (pl. sport, tanuló stb.) keresésre kijelölt csoportokban és szinte kivétel nélkül ezt tapasztalom.
2022. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!