Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire elszálltak az igények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire elszálltak az igények manapság?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok, évek óta nem találok párt. Magamra maximálisan igényes vagyok, higiénia 100%-os, gyakran vágott és ápolt haj, rendbetett fogak, bör, stb. Nem vagyok büdös sem, stb. Tényleg nem! Sokáig kerestem magamban a hibát, de végül nem találtam olyat, hogy szájszagom lenne pl. vagy büdös lábam.

Szeretek kimozdulni, kirándulni de bulizni nem! Szívesen megyek akár spontánul is külföldre, szeretem bebarangolni a városokat, túrázgatni, de elvagyok egy könyvvel is a vízparton. Szeretem a nyári sportokat, ebben is adok magamra, futni és kondizni járok. 170 cm és 70 kg vagyok.

Akiket keresnék: szeret olvasni, kirándulni, lehet vele beszélgetni, nem felületes ember. Ne legyen buliörült és ne drogozzon, cigizzen. Alkoholisták is kizárva! Külsöre nincs zsánerem, de nem cicababákat keresek. Ha valakinek kedves mosolya van engem már levett a lábamról. Lehet 50 kg vagy 80, stb. Nem ezt nézem!

Anyagiakba nem akarok belemenni, mert nem azzal kívánok ismerkedni, de jól állok, azt hiszik sokan, hogy nálam emiatt sorban állnak a nök! Pedig nem! Vagyis bizonyos prostitúcióból, férfiak lehúzásából élö nök sorban állnának, de az ilyeneket elkerül bárhogy is néznek ki.

Sajnos nem vagyok jó senkinek. Legutóbb egy kedves, mosolygós, müvelt, szemüveges, duci testalkatú csajjal randiztam, minden rendben is ment, már nagyon örültem, nagyon tetszett nekem. Erre benyögte a sokadik randin, hogy ö nyitva hagyta a kapukat és mással is találkozik ha úgy van és jött is egy olyan pasi akit nem szalaszthat el, így nem szeretne velem többet találkozni. Nem rontottam el semmit, de jött valaki aki neki jobb! Megkerestem ezt az embert a neten, egy 190 magas, jóképü gyúrósjózsi. Egy látszatember. Kiderült, hogy mindene hitelböl, kölcsönökböl van, amikkel virít, dicsekedik. Nem értem ez az értelmes, okos nö mit akar ettöl az embertöl aki alpárian nyilvánul meg és postjai alapján kineveti azt a könyveket olvas, mert nem erröl szól az élet szerinte.

Most így milyen reménye legyen az embernek?


2022. máj. 21. 10:59
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
31%

Ilyen ez a párkeresés.

Esetleg próbálkozhatnál francia nőknél. 😎

2022. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
32%

Khm... Mutasson már valaki olyan választ, ami olyan szintű, mint a #3-as, csak nőkkel kapcsolatos és felpontozásra került.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


#30: Félrebeszélsz. Most a válaszokról van szó. Teljesen irreleváns, hogy a kérdésekből mennyi-milyen.

2022. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
44%
Linkeld már be akkor a pali facebookját, ha nem kamu a kérdéspersze. Sok embert ismerek én is ebben a világban, megkérdezem neked mit vett hitelre.
2022. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
76%

32

Hogy lenne már irreleváns? :D Ha a kérdések zöme ostoba hiszti a csúnya nénik miatt, akkor persze, hogy nem a nők bírálatáról fognak szólni a válaszok. Szerintem elég logikus, de szólj, ha jobban el kell magyarázni.

2022. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
86%

" 170 cm és 70 kg vagyok."


Túl alacsony.

2022. máj. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
19%
Stylusos alphának kell lenni a sikeres csajszika hódításhoz.
2022. máj. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
10%

#34: Mivel épp a válaszokról írtam és nem a kérdésekről. Te próbáltad a kérdéseket belekeverni a témába. Belekeverheted a tesla részvényeket is, mert láthatóan ennyire nem szorult beléd értelem.

Másképp mondva: Attól, hogy vannak gyökér kérdések az egyik nemtől, még nem jelentené azt értelmes embereknél, hogy a másik nem meg gyökér válaszokat ír. Ha szerinted ez oké, akkor lelked rajta, lőj egy ilyen fájdalmas öngólt.


Egyébként könnyen lehet a nők bírálatáról is találni válaszokat. Kb minden, ami lepontozott.

2022. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
72%

De buta vagy, édes istenem... :D

Válaszok a kérdésekre érkeznek, ily módon nagyon is releváns, hogy a kérdések miről szólnak. Az idióta nők idiótaságait vagy lepontozzuk, vagy kritizáljuk. Az idióta férfiak idiótaságaival ugyanez a helyzet. Az már nem a mi hibánk, hogy az idióta férfiak aktívabbak, mint az idióta nők. :D Hogy lásd a jóindulatomat, még csak azt sem mondom, hogy többen vannak, csak azt, hogy sokkal nagyobb erőbedobással szennyezik a virtuális környezetet. Szóval szép munka! :D

2022. máj. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
17%

#38: Annyira vicces, hogy gyakorlatilag nőként abból áll az oldalon az érvelésed, hogy a másik buta, majd... Nincs majd, el is fogyott az érvelés.

Továbbra sem arról a mennyiségről van szó, amit ráerőltetnél a témára. Teljesen másról beszélsz, mint amiről elkezdtem. Pont úgy torzítasz, csúsztatsz, másfele beszélsz, mint az incelek. Gratulálok!

2022. máj. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!