Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők nálatok kizáró ok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nálatok kizáró ok ha egy férfi nem akar visszaköltözni Magyarországra?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, és nem szeretnék visszamenni Magyarországra.

Ez kizáró ok-e számotokra?



2022. máj. 21. 20:07
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, igen kizáró ok
Nő vagyok, nem kizáró ok. El tudom képzelni az életem Magyarországon kívül is
Férfi vagyok, csak unatkozom és random kérdéseket olvasgatok
26 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
(kort is írhattok)
2022. máj. 21. 20:07
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Ha eltart nem bánom.De azért látogatóba csak hazajönnénk.
2022. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Ha en Magyarorszagon elek, akkor igen.


Ha kulfoldon elnek a ferfi orszagaban, akkor nem.

2022. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyban függ attól, hogy NEKEM milyen munkalehetőségeim lennének külföldön és összességében kettőnknek mennyire éri meg hosszútávon anyagilag és más szempontból. Pl. ha jobb az oktatás színvonala de nem a gyerek mentális egészségének róvására megy, úgy elgondolkodnék a külföldi lehetőségeken és családalapításon - most gondolom nem kell kifejtenem, hogy a kapcsolat végső célja előbb-utóbb úgyis gyermeknemzésbe csúcsosodik ki.

Viszont ha anyagilag annyival jobban nem éri meg/a munka hasztalan gyakorlatilag, akkor kizáró ok lenne. Én szeretek alapvetően Magyarországon élni. Erdélyiként sok szarságot megéltem a románok által, jó érzés az anyanyelvemen beszélni. Nyilván sok hiba van a rendszerbe, de a változásba bízni mindig lehet. Sokkal, de sokkal jobb lehetőség kéne legyen MINDKETTŐNK számára külföldön, hogy azt tudjam mondani, hogy nem kizáró ok. De az, hogy valaki külföldön legyen málnaszedő vagy gyári munkás, vagy takarító az számomra bármennyivel is jobb a fizetés, nem éri meg, nem előrelépés.

2022. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, mert én sem akarok itthon maradni, csak előtte be kell fejeznem a tanfolyamot.
2022. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nyilván úgy értem, hogy a nő jönne velem 😅

Az nekem sem opció, hogy majd ilyen távkapcsolat legyen.

Látogatóba meg nyilván mehet, semmi gond nincs. Csak nem hosszabb életvitelszerűen tartózkodik Magyarországon.

2022. máj. 21. 20:30
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az a kizáró ok, ha hajlandó lenne visszajönni.
2022. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az én álláspontom az, hogy Magyarországon szeretnék maradni, kivéve, ha esetleg olyan állapotba kerülne, ami az élettel, biztonsággal összeegyeztethetetlen, nem jönne szóba olyan férfi, aki külföldön él, és ott is szeretne maradni.


Azt javaslom, hogy az első pár nap beszélgetés alkalmával, amikor már úgy látod, hogy alakulhatna valami, de még nincs akkora kötődés, beszéljétek át, hogy ki hogy, és hol képzeli el a jövőjét. Bár mondjuk szerintem nagyobb szerencséd lesz, ha helybeliekkel próbálkozol (valószínűleg magyarok is vannak bőven, ha valamelyik európai országban élsz), mert az még, hogy valaki nyitott arra, hogy külföldre költözzön, nem feltétlenül jelenti azt, hogy meg is fogja tenni.

2022. máj. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, kor lemaradt, 25N vagyok.
2022. máj. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9


én 25F

2022. máj. 21. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!