Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aszexuális lányok/nők, mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális lányok/nők, mennyire kizáró ok, ha a férfi nem aszexuális?

Figyelt kérdés
Mik azok, amik így beleférnek egy kapcsolatba? Mennyire működne szerintetek egy nem aszex pasival a kapcsolat? Milyen kompromisszumokat vártok el tőle?
2022. máj. 24. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Aszexuálison belül van is van sex favorable, sex repulsed, sex indifferent, stb, de ha jobban utánaolvasol, kikészíti az embert, ha nem kívánják, csak szexelnek vele.
2022. máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Ha nem kívánom az ételt de kérlelnek hogy kóstoljam meg akkor és finom akkor lehet megeszem az egészet.
2022. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Akkor most ezt magyarul #1?
2022. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

2! Csak ételre mindenkinek van igénye, szexre meg nem. A felesleges energiát zsír formájában el tudjuk tárolni, a felesleges szexet meg nem, folytassam vagy érted miért hibás a példa!

De legvégül, ha olyan étellel kínálgatnak, amit alapból utálsz, mert már kóstoltad többször is, akkor biztos, hogy most ízleni fog?

2022. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az aszexuálisokban az az egy közös, hogy nincs bennük semmilyen ember iránt szexuális vonzalom. Ettől függetlenül vannak olyan aszexuálisok, akiknek van libidójuk. De ezt nem egy másik ember váltja ki. Ezt nehéz megérteni, a szexuális vonzalom és a szexuális vágy ketté van választva náluk.


Ha "kanos" vagy "kancás" egy aszex, az soha nem azért van, mert látott egy jó csajt vagy pasit, hanem csak jön magától. Mint mikor nem azért leszel éhes, mert láttál egy Burger King reklámot, hanem csak dolgozol, és egyszer csak elkezd korogni a gyomrod.


A sex repulsed aszexet undorítja a szex, és minden, ami vele jár, ő nem fog veled szexelni; a sex indifferent, ahogy a neve is mondja, indifferens, neki teljesen mindegy, a szex neki se nem jó, se nem rossz, és lehet, benne van; a sex favorable olyan, aki szexel a párjával, de nem találja szexuálisan vonzónak, mert senkit nem talál annak. De mondjuk szeretne örömet okozni a párjának.


Redditen aszexuális fórumon rengeteg sztori van, hogy az, aki nem aszex, de szexel vele az aszex párja, előbb-utóbb rosszul érzi magát, amiért a másik nem vonzódik hozzá fizikálisan, és őt magát nem izgatja a szex.

2022. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolút nem kívánom a szexet. Ha a másik rendszeresen eröltetné az nekem nem menne. Csak nagyon alacsony libidójú, vagy aszex pasival tudnék járni, mert én olyan 2 havonta 1-nél többről hallani sem akarok. Arra meg nincs szükségem hogy etöltessék
2022. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kizáró ok, de olyannal nem hiszem, hogy működne, akinek magas a libidója. Az egyáltalán nem zavar, ha kielégíti magát, de ez úgyis kevés lenne neki egy idő után, én meg nem akarnám azt érezni, hogy a kedvéért muszáj megtennem bizonyos dolgokat akkor is, ha semmi kedvem hozzá. Az meg nekem egyáltalán nem férne bele, hogy mással lefeküdjön.

Párom nem aszexuális, de viszonylag alacsony a libidója és így kisebb kompromisszumokkal teljesen jól működik a kapcsolatunk. Intimitás van, azt én is igénylem, csak a szexet nem. Eleinte elég sok mindent kipróbáltunk, hátha valahogy én is tudnám élvezni fizikailag, de nem jött össze. Legjobb esetben is elment, de nem volt jó. A legnagyobb problémám pedig az, hogy mivel nem kívánom, így nem izgulok fel, túl szűk voltam és emiatt az első pár perc kimondottan fájdalmas volt, hiába volt mindig nagyon óvatos. Kb. mintha minden alkalommal elveszíteném a szüzességem. Egy idő után ezzel felhagytunk, mindketten elfogadtuk, hogy így nem fog menni. Időnként máshogy ki szoktam elégíteni, nekem ez belefér, hogy örömet okozzak neki, de ha erőltetné meg ilyenek, az nálam egyértelműen szakítóok lenne.

Ahogy már előttem is nagyon jól leírták, nem minden aszexuális ugyanolyan és nem mindenkinek férnek bele ugyanazok a dolgok. Ha te az adott illetőt nem tudod így elfogadni, akkor felesleges lenne erőltetni a kapcsolatot, mert egyikőtöknek se lesz jó. Ha tudtok olyan kompromisszumokat kötni, ami mindkettőtöknek belefér és elfogadható, akkor viszont működhet.

2022. máj. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10%
Csak ételre mindenkinek van igénye, szexre meg nem. A felesleges energiát zsír formájában el tudjuk tárolni, a felesleges szexet meg nem, folytassam vagy érted miért hibás a példa!" Mondom finom , nem az éhségről volt szó, fagyit,jégkrémet,dinnyét sem azért eszed mert éhes vagy .. egy sznob éterembe ahol a fő menű is 15 deka nem jól lakni mennek.. értelmez már.
2022. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor se jó példa. A fagyi finom és élvezed akkor is, ha nem vagy éhes és nem kényszerből eszed, hanem mert van hozzá kedved.
2022. máj. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az aszexualitás étel analógiával olyan, hogy nem kívánsz kaját. Semmilyen kaját. Eszel, de mindegy, hogy sajtburgert vagy wellington bélszínt, mert nem találsz semmilyen ételt étvágygerjesztőnek, nem ízlik semmi.
2022. máj. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!