Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék annak érdekében,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék annak érdekében, hogy végre elfogadjam magam és ne legyek olyan jellegtelen, szürke, jelentéktelen alak?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, nem haladok előre, megrekedtem egy bizonyos szinten és nagyrészt az élet minden területén. Nem vagyok jóképű. Magasnak sem mondanám magam a 178 cm-el. És vékony is. Ezen elkezdtem változtatni és edzeni járok. Viszont ehhez is nagyon sok idő, munka és energia kell. Tetszik és csinálom, de tisztában vagyok magammal. Online térben teljes közönybe ütköztem a másik nem részéről. A volt barátnőm kezét megkérték, én pedig egy randit sem voltam képes összehozni két év alatt. Mostanában a munkahelyen sem mennek jól a dolgok. Mintha belefásultam volna. Tovább szeretném képezni magam, mert a nettó 330-as fizetésemmel nem vagyok elégedett. A legnagyobb gond mégis azzal van, hogy magam sem tartom magam férfinak. Semmi önbizalmam és folyton csak falakba ütköztem. És egy szintén óriási hibám, hogy nincs turelmem magamhoz. Egyből szabadulni szeretnék ettől a helyzettől. Nagyon vágyom a szerelemre, szerető társra, de így reménytelen.

2022. máj. 24. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Az életkedvem is elmegy tőled.
2022. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%

Milyen nőkkel ismerkedsz?

A saját kategóriádban kellene ismerkedned, tehát kevésbé szép,alacsony,vékony, hasonlóan befásult nőknél

2022. máj. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A saját kategóriámban ismerkedtem...
2022. máj. 24. 20:56
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

Mi a hobbid?

Mit csinálsz a szabadidődben?

2022. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Focizom, olvasok. És újabban edzeni járok. Egyik sem olyan társas program, ahol ismerkedni lehetne. Régebben szerettem filmezni, utazni. Már egy ideje nem teszem...
2022. máj. 24. 21:00
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha a foci nem társas program, akkor semmi sem az.
2022. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De nem nőkkel való ismerkedésre való. Az a baj, hogy túlságosan pesszimista vagyok... Esetleg valami javaslat?
2022. máj. 24. 21:09
 8/15 Sunshinedoll ***** válasza:
87%

Úgy nem leszel jellegtelen és szürke, hogy megszereted magad és az életed, ehhez pedig olyan dolgokat kell csinálni, amiket élvezel is.

Csinálj több olyan dolgot, amit szeretsz, vagy keress új hobbit, amit mindig is ki akartál próbálni de sosem mertél, legyél nyitottabb a környezeted felé, meditálj, hobbiból kezdj el tanulni valami új dolgot, akár egy új nyelvet, vagy programozási nyelvet, vagy valami hangszeren játszani, vagy akár kötni, bármi, ami szerinted izgi lehet.


A nőkkel való ismerkedés az egy következő lépcső, valószínűleg érződik rólad a fásultság és azért nem jönnek össze a randik.


Ha egyre többször csinálsz olyan dolgokat, amiket élvezetből és szeretetből csinálsz, akkor sokkal jobban érzed majd te is magad.


Emellett pedig akármilyen nehéz is lehet néha, legyél hálás az apró dolgokért, minden nap adj hálát azért, mert mondjuk szép idő volt, vagy pont jól fogtad ki a busz csatlakozást és nem kellett sokat várnod vagy épp loholnod, vagy mert frissebb volt a kenyér a pékségben, mint máskor, vagy mert jó gólpasszt adtál a fociban. Tökmindegy. A hálás emberek magukkal is kedvesebbek. Soha nem találkoztam olyan boldog és kiegyensúlyozott emberrel, aki nem adott volna napi hálát.

2022. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves Sunshinedoll! Köszönöm, jó volt olvasni a válaszod. Nehéz ebből a mentalis kelepcéből kitörni. Már azzal, hogy edzeni járok, nagyon kiléptem a megszokott rutinból. Elmentem a tanacsod.
2022. máj. 24. 21:31
 10/15 Sunshinedoll ***** válasza:
#9 Szuper, gratulálok, hogy sikerült kicsit kilépni a komfortzónádból az edzéssel, csak így tovább :)
2022. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!