Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nők! Mondanátok vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők! Mondanátok véleményt rólam? Szerintetek milyenek az esélyeim?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok, sajnos túlsúlyos és nem túl jóképű. Különböző okok miatt nem ismerkedtem az utóbbi években, de most újra szeretnék. Viszont a külsőm miatt gátlásaim vannak. Tisztában vagyok magammal, és tudom, hogy általában nem tetszem a nőknek, amiben nincs is semmi meglepő.

Segítenétek nekem az őszinte véleményetekkel? Mennyire rosszak az esélyeim ismerkedéskor ezzel a külsővel radikális változás nélkül? Szerintetek a nők mekkora része adna nekem esélyt így ismerkedéskor? Esetleg ti magatok nyitottak lennétek, vagy ismertek olyan nőket, akik megismerkednének egy ilyen nem túl előnyös külsejű férfival? Netán jelentős javulás nélkül semmi esélyem?

Azt mindenképpen szeretném elmondani, hogy nekem nincsenek irreális elvárásaim a nők külsejét illetően, ha bármi megfog az illetőben, akkor engem semmilyen "hiba" nem zavar benne.

Aki mondana véleményt, annak privátban elküldöm a fotómat. Kérem, hogy tényleg csak nők írjanak nekem, és legyetek teljesen őszinték (de azért légyszi ne bántóak). Bár elég tárgyiasító dolognak tartom, mikor egy emberi lényt egy 10-es skálán osztályoznak, de ha gondoljátok, adhattok ilyen osztályzatot is, mivel kíváncsi vagyok, és talán ez is segítene tisztábban látnom a helyzetet.

Köszönöm mindenkinek, aki segít nekem.



2022. máj. 24. 21:28
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
11%
felejtsd el
2022. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
88%

Családcentrikus vagy? Akarsz gyereket? Független vagy? Megbizható? Lehet veled beszélgetni? Igényes vagy? Ápolt? (Tiszta haj köröm ruha) Kétsegbe esel, ha fel kell szerelni egy polcot a falra? Van egzisztenciád?

Lehet rád számitani? Kedves vagy? Na ezek mind előrébb való dolgok, mint néhány plusz kg!

2022. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
87%

Nekem a túlsúlyos barátnőim általában szintén macis férfit keresnek maguk mellé. Úgyhogy igen, van esélyed.

Ha ettől több önbizalmad lenne, életmódváltás is segíthet. Tudom, nem egyszerű és nem egy hét alatt látszik meg a változás. :) de hidd el, van esélyed igyis úgyis. Ha van humorod az főleg plusz pont.

2022. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
77%
Nekem küldhetsz, bár én látatlanban megmondom, hogy én nem adnék esélyt ilyen paraméterekkel, mert rohadt válogatós vagyok, de amúgy is túl öreg hozzád, szóval mindegy😉 Viszont reálisan fel tudom mérni az esélyeidet. Sok barátnőm van kifejezetten csúnya, kövér pasival.
2022. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
82%
Küldhetsz képet, szívesen mondok oszinte véleményt.
2022. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is küldheted.
2022. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
81%
Küldhetsz. Őszinte vagyok 49 éves mondjuk nekem sosem a külső dominált. Ápolt legyen, az fontos persze.
2022. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
87%
Küldhetsz. Szívesen mondok véleményt.
2022. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
87%
Megkaptam a képet. Semmi gond sincs veled, sőt szerintem kifejezetten a helyesebb kategóriába tartozol. Túl szigorú vagy magadhoz. :)
2022. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
3%
Most minden válaszolóra ráírok egy privátot.
2022. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!