Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék változtatni ezen ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék változtatni ezen ?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok.

Korábban a szüleimmel laktam Szabolcs megyében.

Lassan 1 éve Budapestre költöztem , találtam jó állást, viszont nincs senkim. Nehezen viselem az egyedüllétet. Próbálkoztam társkereső oldalakon nem is egyszer, de nem sikerült találnom senkit.

Korábban volt egy távkapcsolatom , de annak már 3 éve vége lett.

Rengeteget próbáltam az interneten , tinderen , badoon , elittárs oldalon , de semmi.

Munkahelyemen sem adott a lehetőség , hogy ott ismerkedjek , mert sokkal idősebbek nálam, nem az én korosztályom.

Félreértés ne legyen nem azért írom ide ki , hogy nyávogjak , csak màr nincs más ötletem , hogy mit tehetnék.

Valaki esetleg tudna valamilyen tanácsot adni?

A helyesírási hibákért előre is elnézést kérek!.


2022. máj. 24. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Ne a neten próbálkozz, az csak az önbecsülésed rombolja. Fent vagy pesten, menj emberek közé. Akárhova.
2022. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

A helyesírási hibák sokasága abból ered, hogy vessző előtt nincs szóköz, de utána mindig, ezt jegyezd meg!

23 éves vagy előtted a világ, menj el sportolni, keress hobbit, 1000 módon lehet ismerkedni, és itt nem feltétlenül nőkre gondolok, de ha férfi barátaid vannak, akkor ők bevonhatnak több társaságba. Ha nem egyedül laksz, akkor a lakótáraiddal is elmehetsz szórakozni.

2022. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ember, ott vagy Pesten... Menj ki egyszer az éjszakába.
2022. máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj meg nem feltétlenül a párkapcsolara koncentrálni, csak barátkozni innen-onnan. Neked is jobb, kevésbé leszel magányos, másrészt meg simán lehet, hogy rajtuk keresztül ismersz meg majd valakit. Sokkal könnyebb úgy ismerkedni, ha van közös ismerősötök és nem vadidegen az illető.
2022. máj. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3: Szuper tanács, mivel az északában it nem csak a kiéhezett magyar férfiak tömegei fognak körbe venni, de mellé a nyugaton sikertelen férfiak tömegei is ezt a célpontot választják elsőként, mielőtt csalódottan mennének tovább Thaiföld felé.
2022. máj. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!