Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van bárki, aki férfi létére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bárki, aki férfi létére 30 felett a szüleivel élt, és lett barátnője?

Figyelt kérdés
2022. máj. 25. 19:23
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
95%
Tesóm 39 és lett.
2022. máj. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%
van
2022. máj. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
87%

Lehetett volna több is de nekem nem jó akárki.

Nem akarok dicsekedni. Igazából azért vagyok itthon mert nem fizetek egy házért 25 milliót ami 3 éve 12 se volt. Inkább vettem egy 116i E87et. Vannak mini vállalkozásaim,földjeim, lekötött közép és hosszú távú befektetéseim.

Mégis vennék 25millióért egy házat... kb egy kólára nem tudnék egy nőt meghívni meg olcsó kínai ruhában járnék. Törlesztő rezsi berendezés....elvinné.

Itthon lakom,de itthon is végzem a ház körüli munkát(van kertünk füves területek),főzök mosok(géppel hát na) takarítok.

15hektáron gazdálkodom egy távolabbbi faluban.

Sport rendezvényeken dolgozom ami sok utazással jár.

Átlagosan minden 3. hétvégén vagyok 1 egész napot itthon.

Ott van unokaöcsém, családi gazdaságuk van, igaz falusi.

Neki egy "lakosztálya" van. Emeletes ház 2 szoba, fürdőszoba, nagy előtér ami egy kisebb konyhát kiadna tároló helység.

2022. máj. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Csodálkozok, hogy nem küld el titeket minden nő a pcsba ezért.
2022. máj. 25. 23:39
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Van. Párom 48 volt mikor összejöttünk, akkor épp a szüleivel élt már ugy 3 éve (előtte külön egyedül). Ő is azt hitte hogy ez probléma lehet nekem ezért sokáig el sem merte mondani, de engem ez nem érdekelt. Amugy a legjobb, legsegitőkészebb társ, akivel valaha együtt éltem (1,5 éve élünk együtt).
2022. máj. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Van. A Párom. 34 volt akkor, én 26. 6 éve vagyunk együtt.
2022. máj. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
25%
Hehe, sok kamuzó.
2022. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
94%
3: Én mondjuk azért, hogy legyen hová hazamennem és senkire ne legyek rászorulva, senkinek kiszolgáltatva. Sem főbérlő ne mondhassa meg, hogy "holnaptól mehetsz amerre látsz", sem senki más. "Én házam, én váram" legyen. Dehát kinek mi a fontos, nekem ez többet ér , mint egy bármilyen autó, vagy az, és én sosem estem hanyatt attól, hogy milyen márkanév van a ruhára írva, nekem a kínai is pont ugyanaddig tart (cipőnél különösen, tesztelve).
2022. máj. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Kedves 8as!!! Kérdést elolvasva itt barátnőről volt szó. Hát amióta adok magamra jobban jönnek a csajok.
2022. máj. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
#4 miért küldene?
2022. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!