Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, mennyi időbe telik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyi időbe telik lányt találni randizni?

Figyelt kérdés

Mindenkinek nehéz dolog ez?


Környezetemben azt látom hogy könnyen megy ez, csak én vagyok ennyire szerncsétlen.


2022. máj. 25. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Átlagos a kinézetem, szóval leginkább a társaságtól függ. Ha sok helyen mozogtam, akkor mondjuk 2-3 hónap volt valami értelmes lánnyal megismerkedni. Ha nem, akkor fél év.

És nem, nem mindenkinek nehéz. Egy helyes srácot sem ismerek, akinek nehéz lenne és egy nőt sem, akinek nehéz lenne. Gyakorlatilag egy átlagos csaj felmegy tinderre és pár száz jelentkezőt talál is. (Mielőtt jönne a gyenge értelmi képességűek szöveg: Nem, nem mind csak szexelni akar és nem, nem minden tinderen lévő férfi nyomorék.)

2022. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
30 év
2022. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyen könnyen megy, mivel megvan a folyamatos kontakt.

Egyéb esetben szenvedés részemről.

Soha nem mennék oda egy csajhoz random ismerkedni, részben gyávaság, részben meg áhh csak az előbbi :D

2022. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyeken mozogsz, ahol vannak nők és van kontakt is, akkor nem nehéz összehozni bármit, amit akarsz. Leginkább az a nehéz, hogy megfelelő csoportokat találj, utána minden megy magától, illetve az sokat segít mindenben, ha csak úgy oda tudsz menni random emberekhez beszélni.
2022. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Minimum évekig
2022. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Változó, volt olyan hogy egy évente többször, volt olyan, hogy évekig semmi.

30+f

Rekordom egy hétig miden napra egy randi (tinder) még 2018-ban.

2022. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Több az év, mint a randi.
2022. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi számít randizásnak?

Soha nem voltam egyetlen egy randin sem, elgalább olyanon nem, hogy randinak nevezzük...

Tavaly volt egy csaj akivel megbeszéltük hogy találkozunk, de ő úgy mondta, hogy szigorúan "nem randi" találkozó... ez állt a legközelebb ehhez a dologhoz.

Szóval nem tudom mennyi időbe telik... végtelen?

2022. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy örökkévalóságba...
2022. máj. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pár év alatt összejön.
2022. máj. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!