Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, milyen profilokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen profilokat húztok tinderen jobbra? Mit akartok látni?

Figyelt kérdés

Mit akartok ott látni, ami alapján jobbra húzzátok?


Milyen képeket? Milyen leírást?


2022. máj. 25. 23:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
sok pénze van, jól néz ki
2022. máj. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Jól néz ki, kreatív, határozott.
2022. máj. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A határozottság mégis hogy jön át?
2022. máj. 26. 00:29
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Az írásából.
2022. máj. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Legyen kreatív, szemüveges, kirándulós egyén, szellemes szöveggel. Ne pózoljon autó, motor mellett és ne legyen rajta napszemüveg a képen.
2022. máj. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Ne legyen napszemüveges képe, legyen közel átlagos testalkata, ne írja ki csak a magasságát, ha már kiírja, legyen más adat is. Nem érdekel a foglalkozása elsőre(csak másodikra). Őszintén csak azt nézem, milyen ember lehet, mennyire "kedves" az arca, mennyire tűnik rendesnek a képein. Na meg persze, hogy tetszik-e, és milyen hatást szeretne elérni, mit szeretne, mit gondoljunk róla.


Én pl nem bírom az állatokat ölelgetős képeket sem, pláne, ha kiderül, hogy nem is a sajátja, sem a gyereket ölelgetős képeket sem, ha nem a sajátja.. Azt szeretem a legjobban, ha egyedül van a képein, vagy ő csinálta őket magáról, vagy más valamilyen hétköznapi helyzetben. Fontos, milyen szögből készíti a képet, mert sokan fotózzák magukat csak alulról.. A túl profi fotók erőltetett hatást keltenek.


Igazából, ha közvéleménykutatás alapján csinálod, lehet, hogy eljutsz a randiig, de ott elvérzel, mert a személyiséged, képességeid nem fog rendesen átjönni a profilodon. Más pasit húz jobbra a csaj, és mást talál ott személyesen.


Csinálj olyat, ami magától jön, és lehet, hogy kevesebb match lesz, de az értékesebb lesz:)

2022. máj. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
Azt húzzák jobbra, aki jól néz ki, vagy látszik a képén, hogy gazdag (márkás ruhák, fuxok, drága autó, egzotikus környezet). A nők ezt kb. 1 másodperc alatt felmérik, ennyit töltenek egy profilon. Azt, hogy mit írsz magadról, soha egy nő sem fogja elolvasni.
2022. máj. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Nők is használják a Tindert? Mármint 80 kg alatt.
2022. máj. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
Csak jól kell kinézni. Ennyi. Ha nézel ki jól nem húznak jobbra. A mp töredéke alatt eldönti az ember ki az aki tetszik neki és ki az aki nem. A tinder és társai alkalmazások ezt használják ki. CSAK a külső számít!
2022. máj. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
Engem csak kövér nők húznak jobbra, pedig már szóltam nekik hogy libsi vagyok. :(
2022. máj. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!