Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet egy 41 éves férfina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy 41 éves férfinak nagyon súlyos fitymaszűkülete?

Figyelt kérdés

Egy hete együtt voltam az új párommal és meglepetésemre nagyon súlyos fitymaszűkülete volt.

Nyilván nehezen rá tudtam venni hogy menjen el urológushoz és jövő hétre már van is időpontunk. Mondtam neki segítek neki, elkisérem stb.

Csak azt nem értem hogy ezt nem gyerekkorban oldják meg?


2022. máj. 26. 09:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
De. Az anyja! 5 évesen legkésőbb.
2022. máj. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem minden esetben kell a fitymaszűkülettel foglalkozni ha pl attol még tud pisilni. Igy az anyja hanyagolta el mert csak kesobb szex közben ojozhat csak gondokat, de vannak anyák akik azt már rágagyják a természetre hogy majd az megoldja, vagy a gyerek felnőve megoldja magának orvossal műtettel.
2022. máj. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
A súlyos az lenne ha olyan szinten zárt hogy pisilni sem tud.
2022. máj. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
És 41 évesen ez még nem okozott Neki olyan problémát hogy orvoshoz forduljon?
2022. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is volt, de csecsemőkoromban megoldották. Nem is emlékeztem ilyesmire, szüleimtől tudtam meg.


Az a gond vele, hogy ott alatta egy baktériumtelep is tanyázhat, mert nem bírja megmosni.

2022. máj. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4. Úgy néz ki nem
2022. máj. 26. 10:02
 7/17 A kérdező kommentje:
5. Hát valószínűleg akkor nem tanyászik mert nincs panasza...(mondjuk higiénikusnak éreztem)
2022. máj. 26. 10:03
 8/17 anonim ***** válasza:

Én is találkoztam ilyen férfival, igaz, feleannyi idős volt, mint a te párod. Engem is ledöbbentett, hogy valaki ennyire nincs tisztában a saját testével, de végülis elment orvoshoz és megoldották.

Nem nagy ügy, csak furcsa, hogy vannak ennyire igénytelen/tudatlan emberek.

2022. máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8. Ráadásul az a fura hogy diplomás eü szakember..
2022. máj. 26. 10:29
 10/17 A kérdező kommentje:
8. Arra gondolok hogy nagyon fél, mert férfiak nagyon féltik ott lent
2022. máj. 26. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!