Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Orvosolhatnánk az incelproblém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orvosolhatnánk az incelproblémát egy ingyen repülőjegy + zöld kárty programmal?

Figyelt kérdés

A program lényege a következő:


Ha Európán kívül laksz és nő vagy, kapsz egy ingyen repülőjegyet + letelepedési engedélyt (zöld kártyát) Európában, ha összeházasodsz egy itteni férfival. Ha a házasságnak vége, a zöld kártyát elveszted és visszatoloncolnak a harmadik világba.



2022. máj. 26. 14:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/117 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Mert nincs incelprobléma.


Az, hogy valaki nem tud magának barátnőt találni, az az ő baja. Van néhány ilyen pasi a világon, de ezzel nem fog foglalkozni egyetlen kormány sem.

2022. máj. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/117 anonim ***** válasza:
88%
Inkább meghalnék, minthogy ezzel éljek.
2022. máj. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/117 anonim ***** válasza:
73%
Az incelek egy részének ez valóban megoldás lenne, de mondjuk az elvhű, radikális entonacionalista incelek biztos h nem akarnák, hogy a százezernyi indiai vagy afgán nő miatt tovább gyorsuljon a fehérek kisebbségbe szorulása a fejlett világban.
2022. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/117 anonim ***** válasza:
75%
etnonacionalista*
2022. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/117 A kérdező kommentje:

"Nem. Mert nincs incelprobléma.":


Azt nem vetted észre, hogy az utóbbi 3 évben az incelkérdések száma és aránya folyamatosan és gyorsuló ütemben nő az oldalon, annak ellenére, hogy az incel youtuberek fele nyugdíjba ment, a redditen meg cenzúrázni kezdték a témát?


Ha nem lenne incelprobléma, a cenzúra és a hangadók eltünése hatásos lett volna.

2022. máj. 26. 14:12
 6/117 anonim ***** válasza:
91%
#5 Magyarország csak le van maradva. Itt csak később kezdtek el megjelenni az incelek, ezért később is fognak “nyugdíjba menni”. Amúgy nem vagyok meggyőződve, hogy nem ugyanaz a 3-5 incel ontja kizárólag a kérdéseket esetleg több fiókról. Mert az oldalon kívül tényleg nem lehet ilyenekkel találkozni.
2022. máj. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/117 anonim ***** válasza:
92%
Itt pár szardarab írogatja ki a kérdéseket. Ne legyél ostoba.
2022. máj. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/117 anonim ***** válasza:
92%

#5


Az incelkérdesek egy része szerintem sima trollkodás, ahogyan az "egyszerű melós" kérdések is.


A többit meg szerintem kb. 5-10 ember írja ki.


Ez külföldre is igaz lehet. Van néhány ilyen pasi, akik alkottak egy kis csoportot. A milliárdos féri lélekszámhoz képest, akik élnek a Földön, egy kisebbség.

2022. máj. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/117 anonim ***** válasza:
85%

5


Muncika, én szoktam incel kérdéseket kiírni, de csak trollkodásból úgy hogy nem is vagyok incel..és mivel nem tudni, hány hozzám hasonló van az oldalon, ezért ebből kiindulni badarság.

2022. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/117 anonim ***** válasza:
85%
124 forint/incel áron megoldanám. [link]
2022. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!