Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ha egy foglalt nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy foglalt nő kezdeményez beszélgetést veled, rögtön arra gondolsz, akar valamit?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, párszor találkoztatok, mert közös az ismerősi kör, köszönőviszonyban vagytok, hasonló az érdeklődési körötök, és a nő egyértelműen beszélgetést akar kezdeményezni veled - akár személyesen, akár szimplán rád ír messengeren. A lényeg, hogy célirányosan veled akar társalogni. Te tudod, hogy a nő házas, ráadásul nem is az a közvetlen csajszi, aki mindenkivel kedvesen eltársalog, inkább visszahúzódóbb. Mégis téged betalált valami buta ürüggyel, amiről lerí, hogy csak ürügy volt, hiszen bármely másik ismerősétől megkérdezhette volna, miért pont tőled kérdezi?

Lehetsz szingli vagy házas, rögtön arra gondolsz, hogy vonzódik hozzád, akar tőled valamit ez a nő? Vagy mire gondolnál, ha ilyen történne veled? És tovább vinnéd a beszélgetést - ha egyébként egy nagyon szimpatikus, jó nő lenne az illető? Próbálnád kideríteni, bejössz-e neki?


2022. máj. 26. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Egy szingli nőnél kb 787 pasi próbálkozik egyszerre, kénye-kedve szerint válogathat a példányok közül. Meg is teszi. Egy kis időre akkor is leáll veled, ha épp nem jössz be neki teljesen, aztán úgyis lekoptat gyorsan.

Viszont ha egy foglalt nő rádmozdul.. az sokkal jobb, mert akkor nemcsak unalmában teszi, hanem tényleg megtetszettél neki és megfogtad.

2022. máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Mucuka, ha egy nőnél 787 pasi próbálkozik, egy pasi kb. 7-800 nőnél próbálkozik, vagyis kedve szerint válogat többszáz nő közül. Ráadásul jóval előnyösebb helyzetben van, mert ő csak azoknál kezdeményez, akiket elfogadhatónak tart, míg a nőknél ez rohadtul nem igaz.
2022. máj. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1, na jó, de mi számít rámozdulásnak? Ha beszélgetést kezdeményez, elpoénkodna veled, azt már annak veszed?
2022. máj. 26. 23:27
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

#2

A helyzetet jól látod, csak az értelmezést nézzük meg.

Mivel a nőnél kezdeményeznek, ezért sok nő felhatalmazva érzi magát, hogy játékszerként kicsit szórakozzon a neki amúgy nem is tetsző férfivel. Viszont a férfi eleve neki tetszőnél kezdeményez, szóval ő nem tesz ilyet.

2022. máj. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyeneket sosem értettem meg. Ott van az embere, akkor mi a t*ért kacsingat kifele az ilyen, miért nem egymással csacsognak?
2022. máj. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem speciel 2 is volt ilyen, pedig nem vagyok egy macsó nőcsábász. Az első az nem olyan volt, mint amit leírtál, mert eléggé közvetlen nő volt. Nem os volt az esetem és sosem gondoltam rá úgy, megjegyzéseket, bókokat sem tettem, semmi flört. Aztán egy alkalommal (ottalvós munkaügyi út) kissé iszogattunk többedmagunkkal, majd megdicsértük egymást, hogy milyen jó kollégák vagyunk, bírjuk egymást. Aztán elvonult, majd keresett, utánamentem és egymásnak estünk. Persze másnapra megbántuk. Ő idősebb volt és gyereke is volt már, meg rossz házassága. Én szabad voltam, épp egy szakítás után.


A 2. pedig pont olyan volt, mint amit írtál. Egy látszólag visszafogott nő megtalált folyton dolgokkal. Én szívesen segítettem neki. Sokat beszélgettünk, nagyon szimpatikus lett, de mivel foglalt volt nem gondoltam volna semmit. Aztán megérintett és egyre több apró jelet adott. Végül vele is összejöttem, ezennel nem csak egy alkalomra, hanem hosszabb időre. Azóta elvált (nem miattam), de mi sem folytattuk sokáig. De a csaj nagyban hasonlított arra amit leírtál

2022. máj. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Élőben az nagyon lejön ám, ha valaki vonzalomból akar ennyire beszélni.


A messengeres dolognál is gyanakodnék, hogy valami van a háttérben. De inkább gondolnék valami másra, mint vonzalomra... valami előnyöket akar kihasználni rajtam pl munka célból.

2022. máj. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én egy ilyen nőnél, amit írtál arra gondolnék. Ha nem közvetlen, zárkózottabb, foglalt, mégis rámír ő maga.
2022. máj. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem hinném. The Dark Passenger sem gondolja ezt és én sem ilyen közeledésnek szánom, amikor a méheiről kérdezem. :P
2022. máj. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Először azt gondolnám , hogy csaj játszik velem...vigyáznék.
2022. máj. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!