Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit ronthatok el? Mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthatok el? Mi lehet azaz ok amiért egy pasi meggondolja magát ismerkedés esetleg randi közben, hogy nem akar ettől többet v. komolyabbat? Mi az amivel ellehet rontani az egészet?

Figyelt kérdés
Mostanában ha megismerkedek valakivel azzal általában tök jól elvagyunk, jókat beszélgetünk, elmegyünk randizni...stb, aztán nem lesz belőle semmi. Létezhet az, hogy én ronthatok el valamit, hogy nem alakul ki belőle több és megáll a dolog az ismerkedésnél?

2022. máj. 29. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Hát ha még megdugni se akarnak, akkor igen. Mondjuk nem tudom mit, dugáshoz kinézeten kívül nagyon más nem kell és mivel azt állítod vannak randijaid így el nem tudom képzelni mit ronthatsz el.


Persze a kamu kérdés lehetősége mindig adott :).

2022. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Szexet akartak es rajottek arra hogy te nem a szexrol fogsz beszélgetni. Elunták a dolgot.
2022. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Ja az ilyenek csak a dugásra mennek,örülj ,hogy megazabadultal tőlük.
2022. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Senior Séf ***** válasza:
98%
Noha nem zárhatom ki az előttem írt lehetőséget, azért létezhet más opció is. Nekem pl elég volt, ha a csaj mindig vihorászott, oda nem illően nevetett, játszotta a vidám csajt, miközben a szavaiban meg sajnálta magát. Az ilyenektől hamar elment a kedvem. Ugyanígy kizáró ok volt, ha ideológiai, világnézeti különbség feszült köztünk, és nem volt látható remény a változásra. Vagy ha nem értette a humoromat. Vagy ezer más oka lehet. Ismernünk kellene, kérdező, hogy korrekt választ adhassunk.
2022. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
95%

Vagy ha nem egyeznek az igényeitek és a fiú azt hallja, hogy neked ilyen és ilyen álmaid,igényeid vágyaid vannak gondolok az anyagiakra utazás stb.

Amit a másik fél nem tud jelenleg teljesíteni.

Voltam már hasonló helyzetben aztán ment a csodálkozás,hogy az érdeklődésem a nő iránt megszakadt.

2022. máj. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Volt ilyen. Felenk voltam, ismerkedés közben (nem randi volt csak haverkodás szerű) kezdtem megnyílni, hangosabb határozottabb lettem. A valódi enemtől menekült a csávó
2022. máj. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 NTBS ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy csak szexet akarnak, de az is, hogy rossz szériában vagy. Próbálkozz bátran jönni fog az igazi.
2022. jún. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#6:

attól, amit leírtál jöhet ám még nagyon is kedvedre való. Remélem, Te is így gondolod.

A társkeresés - KERESÉS - azaz válogatás a lehetőségek között. Bizonyára neked is volt vagy lesz olyan, aki Neked nem jön be és elküldted.

Ilyen az élet...

2022. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

a) csak szexet akar, te meg komoly kapcsolatot

b) menet közben kiütközött, hogy másképp álltok a pénzhez(az egyikőtök szórja a pénzt, a másik meg egy automatás kávét sem hajlandó meginni)

c) kiderült, hogy a család kérdéshez másképp álltok, pl. az úriember anyuci kedvence, te meg nem szívesen asszisztálnál ilyen modellhez pl,

d) kiderült, hogy valamelyikőtök akart/nem akart gyereket

e) kiderült, hogy az úriember keményen politizál, amikor meg szóba került, mondtad, annyira nem a te világod,pl


Még lehetne bővíteni a listát, de remélem, kezd valami körvonalazódni. Amúgy meg inkább örülj, hogy nem jártál úgy, mint ez a kérdező:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

2022. júl. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos erre a kérdésre találgatni lehet csak. Ha randiznál velem meg tudnám mondani. Kérdezd meg valamelyik randi partnered hátha megírja. Ha ugyse akar tőled semmit akkor megmondhatja.
2022. júl. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!