Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Telt lányok, ti hol ismerkedtek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telt lányok, ti hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Teltebb lányok, ti merre ismerkedtek? A szórakozóhelyes ismerkedésben nem hiszek, sajnos vannak rossz tapasztalataim (józanon nem kellettem, de részegen egy sz*pásra jó lettem volna), neten pedig sok az olyan, aki ígérget, de amikor tényleges találkára kerül a sor, akkor lelép.


Ötletek, tapasztalatok? :)


Köszönöm!



2022. máj. 31. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Badoon ismertem meg a párom 4 éve .


167/89


Egyébként itt is lenne személy, aki találkozna velem.

2022. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy játék által egy online szerveren :)

163/85

Mondjuk én már a fogyáson vagyok egy jó ideje, de neki nem számít, persze örülne ennek is:)

2022. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Én imádok enni. Van, hogy feltépem a hűtőajtót is a mocorgást hallok bentről. Az az álmom, találjak valakit magam mellé aki megengedi hogy megkóstoljam.
2022. jún. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!