Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért értékelik alul a férfiakat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért értékelik alul a férfiakat?

Figyelt kérdés

Én öngyilkosságot kíséreltem meg tinédzser koromban, mert gúnyoltak a külsőm miatt, ezért is érint ez engem ilyen rosszul.


Csomó olyan degradaló kommentet láttam itt, hogy "én ronda pasikat látok nők oldalán az utcán", vagy "amilyen pasikat általában nőkkel látok rondának találom", vagy "nagyon ronda férfiakat látok barátnővel mindig", vagy "nem látok kifejezetten jó pasikat barátnővel". Nos, a "ronda" jelző eleve degradaló, aki ilyen jelzővel illet akár férfiakat akár nőket, az egy alja ember sztem. Én sosem használom ezt a jelzőt. Másrészt nagyon alulértékelitek a férfiakat.


Egyrészt: én nem látok sem kifejezetten deformált arcú, sem nagyon durván elhízott pasikat barátnővel, tehát nem látok ronda pasikat nőkkel.


Másrészt: rengeteg helyes pasit látok nap mint nap nőkkel. Tehát az sem igaz h ilyet aztán nem látni, nap mint nap több ilyet is látok.


Miért kell ennyire alul értékelni a férfiakat? Meg miért kell lerondázni embereket?


Eleve is szarul érzem magam a bőrömben, főleg a csinos barátnőm mellett, de ez még rádob egy lapáttal. Pedig én már csak a munkám miatt is mindig adok magamra, nincs rajtam egy kiló felesleg sem, és alacsony sem vagyok. De egyszerűen így is azt érzem, hogy biztos a nők ilyenek az itteni válaszok alapján, lehet hogy a párom barátnői szerint is ronda vagyok, azt akarják, hogy a párom mással legyen?


Nagyon felszínesek és külsőségesek az itteni emberek.


Én nem neveznék senkit sem rondának, mindig rászóltam a barátaimra is, hogy ne nevezzenek nőket rondának!


Szóval nem értem, itt ilyen emberek vannak?? De ennyi??


És erőszakos inceleket nem akarok a válaszokban akik bántani akarják a nőket, sem agresszív nőket akik tovább szidnák a férfiakat.


Hanem válaszokat, hogy ez mi, miért mondtok ilyeneket?


Köszönöm a válaszokat!

24F



2022. jún. 3. 16:22
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
20%
Keress orvost Quasimodo.
2022. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Megint egy ilyen degradáló, undorító válasz.
2022. jún. 3. 16:28
 3/41 anonim ***** válasza:
65%
Lehet egyesek azért fogalmaznak ilyen szélsőségesen, hogy az itt rinyáló incelek is megértsék...gondolom én.
2022. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

"Quasimodo"

Nem tudod milyen, amikor a külső jegyeid miatt gúnyolnak, amikkel együtt születtél.

Empátia: 0

2022. jún. 3. 16:34
 5/41 anonim ***** válasza:
24%

Ezt köszönd a feminizmusnak, meg azoknak a nőknek, akik csak addig akarnak egyenlőek lenni, amíg az nekik előnyös. Valahogy tök természetes lett az elmúlt évtizedben, hogy úgy lehet beszélni a férfiakról, mintha kutyák lennének és persze tönkre lehet tenni / ki lehet használni minket (lásd pl. a Johnny Depp / Amer Heard rágalmazási pert).


Aztán mielőtt valami femináci nekem esne, csak arra hívnám fel ezzel a figyelmet, hogy az undorító megnyilvánulások előtt azért mindenki tartson egy görbe tükröt maga elé.

2022. jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
81%

"Csomó olyan degradaló kommentet láttam itt, hogy "én ronda pasikat látok nők oldalán az utcán", vagy "amilyen pasikat általában nőkkel látok rondának találom", vagy "nagyon ronda férfiakat látok barátnővel mindig", vagy "nem látok kifejezetten jó pasikat barátnővel". Nos, a "ronda" jelző eleve degradaló, aki ilyen jelzővel illet akár férfiakat akár nőket, az egy alja ember sztem. Én sosem használom ezt a jelzőt. Másrészt nagyon alulértékelitek a férfiakat."


Ezeket férfiak írják.

A férfiak egyik társkereső stratégiája kiütni a többi férfit.

A madárdal tudod, micsoda? Hímek csúfolkodása.:)

2022. jún. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
85%

Szia! 28 éves férfi vagyok. Sokak által helyesnek, akár jóképűnek is mondott. Én szoktam látni valóban őszintén mondom neked az utcán olyan párokat, ahol egy szép csinos nő van együtt egy átlagos kinézetű férfival. Vagy helyeskébb csini csaj némileg átlag alatti férfival. Néha valóban meg is lepődök, hogy ennek vagy annak a srácnak, hogy lehet saját maga kinézetéhez képest ilyen csinos párja.


De ez is csak mind azt bizonyítja a külső nem minden és egy nőt meg lehet fogni belsővel és/vagy pénzzel is.

2022. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Vagy csak te értékeled őket átlag alattinak.

Én nem látok deformált fejű vagy durván elhízott férfiakat barátnővel.

2022. jún. 3. 16:47
 9/41 anonim ***** válasza:
88%

Sajnálom, de én nemcsak durván elhízott vagy deformált arcú férfiakat látok rondának.

De ugyanakkor maximálisan elfogadom és megértem, ha más nő nem tartja rondának. Elfogadom azt is, ha más nőnek meg az én párom nem tetszik.

2022. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Ha nem csak őket tartod rondának akkor alul értékeled a férfiakat. Kár volt egy ilyen világra születnem.
2022. jún. 3. 16:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!