Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne változtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne változtatni azon, hogy a nőknek ne csak a jó kinézet, hanem a pénz/karrier illetve a személyiség is fontos legyen a társkeresés során?

Figyelt kérdés
Csak kiírtam egy előző kérdést helyesen úgy, hogy nincsen benne egy fontos férfiak által kergetett false hope.

2022. jún. 4. 18:19
 1/10 A kérdező kommentje:
*: lehetne elérni
2022. jún. 4. 18:20
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Ja, csak még mindig nem jó a kérdésed, a pénisz méretet kihagytad...
2022. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Hibás szerintem az elmélet. Egyrészt azzal kb ugyanolyan felszínes valaki ha a kinézet vagy ha a pénz számít. Ez a pénzért szex a két oldalról, egyik legyen szép, másik gazdag.

Azt pedig kikérem magamnak, hogy nőknek a férfi személyisége, ambíciói nem fontosak, csak a kinézet. Átfogalmaznám úgy, hogy stabil hátterű férfir vágyunk a legtöbben, aki igényes. Tehát nem csak kockahasú babaarcú adoniszokra gondolunk. Elég lenne, h a férfi vágná lábkörmét, leszedné a fülszőrét, nem venne fel lyuka/kinúlt pólót, színházb nem rövidndrágba és rockkoncertes pólóbn akarna menni, letörölné evés után a morzsákat az étkezőasztlról stb stb. Viszont a praktikus igényesség 8morzsák az asztalról) később jön fel egy kpcsolatbn mitn mi rgtön észrevehető. Z észrevehető dolog pedig a külső igényesség. De ez nagyon nem egyezik meg azzal, hogy csak a kinézet számít

2022. jún. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A pénz a legfontosabb.
2022. jún. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4: Ha statisztikailag megnézzük, hogy kik vannak kapcsolatban, meg kik slayelnek a piacon, a pénz elhanyagolható szempont. Ráadásul a leggazdagabb 10% többségével se a pénze miatt vannak.


Akivel meg a pénze miatt vannak, az a leggazdagabb 3% -ból egy kisebbség. Nem reális cél egy férfinak, mivel nagyobb esélyed van kb bármi más vonzót elérni az életben, mint oda bekerülni.

2022. jún. 4. 18:44
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

5.re.


"...a pénz elhanyagolható szempont...."


Jaaaaaaaaaa. Bocs. Én pénzért vettem a lakásomat, kocsimat, ruháimat, zabálni valót,...

2022. jún. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6: Nem elhanyagolható szempont neked. A nők már egy más téma, azt a pénztől függetlenül kell megszerezned.
2022. jún. 4. 18:54
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Mit lehet változtatni a másik nemen, hogy nekem sikerüljön? Pff....
2022. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom... Egyszer menj egy óvodához/iskolához reggel 8 vagy déli 12-13 óra körül, és figyeld meg, hogy kik viszik-hozzák a kisköyköket. :) Persze látni fogsz köztük jóképű faszikat, de többségük hót átlagos csávó, akiknek valahogy nemcsak a párkapcsolat, de (feltételezhetően) a házasság és a gyerek is összejött.

Ja és ezek csak az apák, de hány meg hány átlag Pista grasszál átlag Marcsik oldalán... Egyszer nézz szét a utcán.

2022. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9


Kérdés mi neked az átlagos?

2022. jún. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!