Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek közül melyik a legkevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek közül melyik a legkevésbé csúnya fej?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszokat várok, hogy melyik a legszebb ezek közül, avagy a legkevésbé csúnya. Akár indoklást is válaszban, hogy miért. Illetve ugyanígy melyik a legcsúnyább?

2022. jún. 4. 21:19
A kérdező szavazást indított:
csúnyácska nyomi incel fej
agresszív drogos fej
durva vonású ijesztő fej
igénytelen programozó fej
berki felé troll fej
mosdatlan körszakállas utcagyerek roma fej
36 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán az agresszív drogos és a Berki féle fej a legtaszítóbb ezek közül. Berki tipikusan antiférfi (volt) számomra, olyan fajta, akitől elhánynám magam, ha szexelnem kellene vele.
2022. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A szavazáson amúgy a legkevésbé csúnyára menjetek rá, a leginkább csúnyát csak úgy pluszban kérdeztem, azt válaszban kérem. Köszönöm
2022. jún. 4. 21:23
 3/17 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, én pont így válaszoltam. A szavazáson a legkevésbé rondát jelöltem (igénytelen programozó fej), kommentben meg a legrondábbakat neveztm meg.
2022. jún. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen, így gondoltam, köszönöm!
2022. jún. 4. 21:27
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik csúnya, de a csúnyácska nyomi lehet emellett szimpatikus mint ember. A többi nem, azok visszataszítóak.
2022. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A programozó nem lehet szimpatikus ember? Vagy mondjuk egy durva vonású de kedves? Sztem külső alapján személyiséget ne ítéljünk meg. De azt megértem ha nem tetszenek, nyilván külsőre nem szerencsések ezek a fejek.
2022. jún. 4. 21:33
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

A durva vonásúra szavaztam, mert ő az egyetlen, aki aztán tényleg nem tehet róla, hogy ilyen, vele a természet babrált ki. A Berki féle szerintem ugyanez amúgy.

A többi azért van lejjebb, mert tehet róla.

2022. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Azért jelöltem a durva vonású fejet, mert nekem személy szerint már többször is bejött olyan férfi, akinek mások szerint "baltával vágták a vonásait".

Ezek közül meg a szétszteroidozott gazdasági bűnöző arrogáns feje a legrosszab - szerintem.

2022. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
vezet az igénytelen programozó fej, nincs minden veszve
2022. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Amúgy Berkit sajnálom, hogy meghalt, akármit is tett, és a családját is. M. Richardról meg a halottról jót vagy semmit nevében nem mondok semmit.
2022. jún. 4. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!