Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik a sikertelen, kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a sikertelen, kevésbé előnyös külsejű férfiaknak azt tanácsolják, hogy a saját szintjükön keressenek társat, azok tulajdonképpen a szabályozott piac mellett érvelnek?

Figyelt kérdés

Ugyebár nyilván azért jönnek ezzel az ötlettel, mert ők a saját szintjükön kerestek (és találtak) párt, és gyaníthatóan úgy gondolják, hogy másoknak is így kéne eljárni.


Hangsúlyozom, ezt nyilvánvalóan nem incelek, hanem párkapcsolatban élő átlagemberek, sőt, feministák vagy egyéb incelellenes emberek javasolják állandóan.


Ha ez tényleg ennyire egyszerű, akkor úgy gondolom, hogy megvan az incelprobléma és a párkapcsolati piac általános válságának a megoldása.


Íme: [link]


Mindenki a saját szintjén keres és talál párt, senki nincs diszkriminálva és senki nem élvez előjogokat, az állam nem "utalt ki" senkinek senkit. Mégis hol lenne ezzel a probléma? Amennyiben valami nem világos, azt is kifejtem, hogy ez a gyakorlatban hogyan működne.



2022. jún. 11. 13:14
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
95%

Tehát lenne egy kasztrendszer, szemben a mostani szabadsággal? Nem értem.

Most is választhat mindenki a saját csoportjából, vagy kockáztathat és próbálkozhat felső ligában. Ami, vagy bejön, vagy nem. Ha nem, még mindig megteheti, hogy a saját szintjén keres, vagy idejön és panaszkodik. Mitől lenne jobb egy kényszer kaszt rendszer?

2022. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
17%
A saját szintjükön lévő nők is a menő pasikat keresik.
2022. jún. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
88%
ez a tanács azért nem működik, mert az embereknek általában nem tetszik az, ha azért vagy vele, mert nem jutott jobb
2022. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
90%

Azért szoktunk írni ilyen "saját szint" vagy "saját kategória" jellegű baromságokat, mert ezzel a legkönnyebb refláktálni az embereket magukra.

Tök hülyeség az egész és nem támogatjuk a párkapcsolati piac szabályozását (már ha egyáltalán piacnak lehet nevezni), de nagyon fontos felismerni a saját értékeinket és a másokét.

Példázom, hogy érthető legyen.

Ha neked tetszik egy szupermodell, aki valószínűleg heti 4x edz és a piperecuccai is többe kerülnek mint a kocsid, akkor neki valószínűleg értékrendje szerint fontos az edzés és a tudatos bőrápolás.

Egy 150 kilós kockagyerek aki még a fényvédőt is baszik használni 40 fokba, nem fog bejönni a szupermodellnek mert teljesen más értékrendet használnak. Nem csak a külsőről van szó, hanem az életfelfogásról is.

2022. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
96%
És ezt mégis hogyan lehetne számszerűsíteni, hogy ki hány pontos? Mik az értékelési szempontok és ki dönti el, hogy ki mekkora értéket képvisel?
2022. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

#1 Azért lenne jobb, mert ma sokan (egyre többen) azért maradnak akár tartósan egyedül, mert a férfiak oldaláról azok a nők, akik a "saját szintjük" lennének, ők felfelé keresnek párt, és ha nem találnak senkit, akkor beérik inkább alkalmival és a hazugságokkal is, és eltűrik hogy kihasználják őket.


A nők oldaláról azért lenne jó, mert végre a szexuális forradalom által elterjedtté vált hedonizmus helyett újra a normális, monogám párkapcsolat és a család kerülne előtérbe.


#3 Akkor ennek a rendszernek ösztönző és motiváló hatása is lenne, hogy mindenki hozza ki magából a lehető legtöbbet. Legalább innentől egyértelmű lenne, hogy ha valaki egy átlag szintre feldolgozza magát, akkor az mit várjon, és nem fordulhatna elő, hogy jól szituált de átlag alatti férfiak évekig vagy évtizedekig magányosan élnek, mert akármit tesznek, egyszerűen lepattintják őket a nők.

2022. jún. 11. 13:32
 7/44 A kérdező kommentje:

#4 És? Ezekkel a nagyon szélsőséges példákkal mit akartál mondani? Én nem állítottam, hogy a 150 kilós kocka megérdemli a szupermodellt.


#5 Többféle szempont alapján, nyilván a külső hangsúlyosabb lenne. Erre több megoldás is lehetne, alapvetően a kínai social credit rendszer elveire épülne ez is.

2022. jún. 11. 13:35
 8/44 anonim ***** válasza:
93%

"A nők oldaláról azért lenne jó, mert végre a szexuális forradalom által elterjedtté vált hedonizmus helyett újra a normális, monogám párkapcsolat és a család kerülne előtérbe."


Ne te akard meghatározni, hogy kinek milyen értékrendje legyen.

Legutóbb gimibe hittanórán találkoztam ezzel a "nők menjenek vissza a konyhába" hozzáállással.

2022. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
92%

7-es:

Azért a végleteket használtam, mert a legtöbb incel ilyen.

Pont múltkor láttam: a buszon ültünk a 4-esben, előttem egy iszonyatosan szép, tipikusan elérhetetlen csaj, mellette meg egy tök áltagos lány. Mellettem pedig egy ilyen tipikus kocka csávó, aki picit túlsúlyos volt, az arca is közel átlagos, tehát úgy azt mondanám, hogy simán az áltag lánynál lett volna esélye. Ehelett végig, 20 percen keresztül, egész úton a tökéletesszépségű nőt stírölte.

2022. jún. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
11%

A magyar nyelv szepsege, hogy kulonbseget tesz a szabadsag es a szabadossag kozott. Viszont jo taptalaj ez a magyar emberek atveresere, ahogy ezt 1989-ben lattuk, illetve az EU-csatlakozasi kampany idejen, a 2000-es evek elejen :)



38F incel

2022. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!